Є низка варіантів: Адвокат пояснила, як Зайцева може уникнути покарання

Скріншот

Головна підозрювана в скоєнні смертельного ДТП в Харкові 20-річна Олена Зайцева точно отримає термін, проте є відразу кілька варіантів, які дозволять їй швидко вийти на свободу. Про це в коментарі "Обозревателю" розповіла адвокат Тетяна Іванова, повідомляють Патріоти України.

"Судимість у неї буде і термін їй дадуть - тут у мене сумнівів немає. Але термін ж можуть дати по-різному. Наприклад, засудити на п'ять років з відстрочкою виконання три роки. І вона вийде з СІЗО. Якщо за три роки вона не зробить ніяких правопорушень, то вона звільняється від відбування покарань. Виходить, що у Зайцевої всього лише той термін, що вона відсиділа в СІЗО", - зазначила адвокат.

"Або, поки буде йти суд, вона відсидить у СІЗО рік. Їй дадуть з усіма пом'якшуючими обставинами менше терміну передбаченого статтею. Така можливість теж є у судді. А можуть дати три-чотири роки, відправлять її в колонію, а вже з половини терміну можна подавати на умовно-дострокове звільнення. І скоро її випустять в зв'язку з тим, що у неї в СІЗО не було ніяких зауважень. Варіантів є маса", - пояснила Іванова.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...