Єдиний концерт: У Києві виступить знаменита співачка, яку нагородила британська королева

Емма Кіркбі належить до двадцятки кращих сучасних сопрано світу.

Емма Кіркбі. Фото:intoclassics.net

До Києва приїде британка Емма Кіркбі - одна з найзнаменитіших співачок світу. Вона має дати єдиний концерт. Про це пише gazeta.ua, передають Патріоти України.

Королева Єлизавета ІІ вручила співачці спеціальну нагороду для найбільш впливових музикантів світу Queen's Medal of Music. Канал BBC вніс Емму в двадцятку кращих сучасних сопрано світу.

Емма Кіркбі закінчила Оксфорд. В молодості співала в різних хорових групах. З середини 1970-х почала виступати з ансамблем старовинної музики і згодом стала однією з найбільш неординарних виконавців в своєму жанрі. Зараз голос і манеру виконання Емми Кіркбі називають еталонними для англійської музики бароко.

В Україну співачка приїжджає в рамках підготовки до масштабного проекту - постановки барокової опери Генрі Перселла "Дідона і Еней". Її прем'єра запланована на кінець жовтня - початок листопада в Києві, Львові та Сумах.

22 вересня в приміщенні Педагогічного університету імені Драгоманова відбудеться відкрита зустріч з Еммою Кіркбі, модератором якої виступить музичний критик Люба Морозова.

22-23 вересня співачка проведе майстер-класи з вокалу для учасників постановки. 24 вересня дасть єдиний концерт в Києві з програмою "Sweeter than Roses: лондонські пісні XVII століття" в стінах Кірхи Святої Катерини (Лютеранська, 22), яка була зведена в 19 столітті.

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...