Єдиний концерт: У Києві виступить знаменита співачка, яку нагородила британська королева

Емма Кіркбі належить до двадцятки кращих сучасних сопрано світу.

Емма Кіркбі. Фото:intoclassics.net

До Києва приїде британка Емма Кіркбі - одна з найзнаменитіших співачок світу. Вона має дати єдиний концерт. Про це пише gazeta.ua, передають Патріоти України.

Королева Єлизавета ІІ вручила співачці спеціальну нагороду для найбільш впливових музикантів світу Queen's Medal of Music. Канал BBC вніс Емму в двадцятку кращих сучасних сопрано світу.

Емма Кіркбі закінчила Оксфорд. В молодості співала в різних хорових групах. З середини 1970-х почала виступати з ансамблем старовинної музики і згодом стала однією з найбільш неординарних виконавців в своєму жанрі. Зараз голос і манеру виконання Емми Кіркбі називають еталонними для англійської музики бароко.

В Україну співачка приїжджає в рамках підготовки до масштабного проекту - постановки барокової опери Генрі Перселла "Дідона і Еней". Її прем'єра запланована на кінець жовтня - початок листопада в Києві, Львові та Сумах.

22 вересня в приміщенні Педагогічного університету імені Драгоманова відбудеться відкрита зустріч з Еммою Кіркбі, модератором якої виступить музичний критик Люба Морозова.

22-23 вересня співачка проведе майстер-класи з вокалу для учасників постановки. 24 вересня дасть єдиний концерт в Києві з програмою "Sweeter than Roses: лондонські пісні XVII століття" в стінах Кірхи Святої Катерини (Лютеранська, 22), яка була зведена в 19 столітті.

Бережіться! Біль у серці та безсоння - календар небезпечних дат на квітень

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:58

Квітень розпочнеться з березневої магнітної бурі, яка накрила Землю в останній день місяця. Ця буря затягнеться на перші дні квітня, передають Патріоти України. Графік бур виглядає так:1 квітня — магнітна буря К-індекс 42−3 квітня — слабка магнітна бур...

"Ліг на диван та став задихатись": У Дніпрі помер 4-річний хлопчик, на тілі дитини виявили ушкодження

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:28

У Дніпрі ввечері 30 березня помер 4-річний хлопчик на вулиці Айдарівський, що у Таромському. Смерть дитини констатували медики швидкої, які приїхали на виклик. На тілі хлопчика виявили тілесні ушкодження. Про це ТСН.ua повідомила речниця Національної п...