Євро-2016: Порошенко провів футбольну дружину під переможні акорди Джамали

Хлопці, не підведіть! Українцям вкрай потрібна ваша перемога!

Петро Порошенко проводжає збірну України з футболу на Євро-2016. Фото: news-ua.todayПетро Порошенко впевнений, що переможні акорди української переможниці "Євробачення" Джамали повинні принести удачу Національніцй збірній із футболу на чемпіонаті Європи-2016, і її результат повинен бути також переможним, про це глава держави заявив під час проводів команди на Євро-2016, - повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

"Я впевнений, що ваш виступ на футбольних полях - це не тільки захоплююча гра і азартне видовище. Насправді, це величезна частина процесу націєтворення. Ви вирушаєте на футбольні змагання під переможні акорди нашої переможниці на Євробаченні Джамали, і я впевнений, результат буде такий самий", - наводить слова Порошенка.

Петро Олексійович зазначив значимість участі України у фінальній частині континентальної футбольної першості: "І для нас, для українців, величезна радість, що серед цих 24 команд наша українська футбольна дружина. Раз в 4 роки відбувається ця європейська футбольна олімпіада, але у мене перед очима стоїть чемпіонат Європи 2012 року, коли в 2 ночі весь Донецьк був покритий в жовто-блакитні кольори і співав гімн. Я переконаний, що футбол грає таку ж важливу роль, і у нас є всі можливості найближчим часом заспівати футбольний гімн в Донецьку під жовто-блакитними прапорами", - наголосив глава держави.

"Намагатимуся домовитись": Український боксер-чемпіон зробив дивну заяву щодо Путіна

вівторок, 16 квітень 2024, 23:53

Тимчасовий чемпіон WBC Сергій Богачук відповів на запитання про те, що зробив би з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє Sport-express, передають Патріоти України. Сергія Богачука запитали, що б він зробив, якби його зачинили в о...

"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...