"Євробачення-2018": Стало відомо, які країни будуть виступати в першому, а які в другому півфіналі (відео)

Офіційна церемонія відкриття Євробачення-2018 традиційно відбудеться за шість днів до фіналу пісенного конкурсу, у неділю, 6 травня.

Скріншот

Відбулося жеребкування, за результатами якого стало відомо, які країни будуть представлені в першому, а які - в другому півфіналі Євробачення-2018, повідомляють Патріоти України.

Воно пройшло в мерії Лісабона, міста, що є господарем цьогорічного конкурсу, 29 січня о 14:00 за Києвом. Під час церемонії Київський міський голова Віталій Кличко передав символічний ключ пісенного конкурсу меру Лісабона Фернандо Медіні (Fernando Medina).

Ведучим заходу була Сільвія Альберто (Sílvia Alberto) та Філомена Каутела (Filomena Cautela), дві із чотирьох ведучих майбутніх шоу Євробачення-2018. За результатами жеребкування представник України виступить у другому півфіналі.

Країни "Великої п’ятірки" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Велика Британія) і країна-господарка цьогорічного конкурсу - Португалія тепер знають час свого виступу. За правилами Євробачення вони автоматично потрапляють до фіналу.

Наступним етапом церемонії став розподіл решти країн-учасниць між двома півфіналами Євробачення-2018. А от порядок виступів учасників, як і у попередні роки, визначили продюсери шоу. Місцем проведення заходу буде Музей електроніки в Лісабоні. А традиційна червона доріжка цього року буде синього кольору.


Хіти тижня. "На війну йдуть тільки ідіоти": Кондукторка влаштувала перепалку з пасажирами на патріотичні теми прямо в тролейбусі

понеділок, 20 січень 2020, 10:00

У якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру... У Херсоні кондукторка тролейбуса №3 влаштувала прямо під час руху транспорту перепалку з пасажирами на патріотичні теми. Про неприємний інцидент на своїй сторінці в Facebook розповіла...

Хіти тижня. Студент поплатився за свої сексуальні уподобання

понеділок, 20 січень 2020, 9:00

Рентген виявив у коробці силіконову ляльку, що мала вигляд маленької дівчинки. Чоловік перебував у країні за студентською візою і втрапив до рук правоохоронців після того, як митники перехопили його посилку наприкінці 2019-го. Рентген виявив у коробці ...