Євросоюз засудив ГПУ через порушення свободи ЗМІ

Розслідування журналістів - інструмент боротьби з корупцією, яка оголошена головним пріоритетом України, але, здається, більше на словах.

Рішення Печерського суду Києва, яке дозволяє Генпрокуратурі ознайомлення з інформацією співробітника видання «Новий час» Івана Верстюка - порушення принципу свободи ЗМІ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє представництво ЄС в Україні, передають Патріоти України.

Там нагадали, що свобода преси грає найважливішу роль в сприянні розвитку належного врядування, прозорості та підзвітності. «Жодне рішення не повинно порушувати основоположні свободи ЗМІ, а також міжнародні журналістські стандарти, такі як захист джерел журналіста», - йдеться в повідомленні.
Розслідування журналістів - інструмент боротьби з корупцією, яка оголошена головним пріоритетом України. В ЄС розраховують, що держава захистить ЗМІ.
Печерський суд Києва 4 лютого надав Генеральній прокуратурі доступ до внутрішніх документів редакції видання «Новий Час» і до всіх матеріалів, надісланих на емейл-адреси даного ЗМІ журналістом Верстюком. У разі невиконання вимог, редакцію чекає обшук.

Батюшка виявився... комуністом: На Закарпатті священник УПЦ МП постане перед судом (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:54

На Закарпатті священник УПЦ Московського патріархату постане перед судом за те, що пропагував комуністичні та ідеї тоталітарного режиму, а також підтримував армію Росії. Про це повідомила пресслужба обласної поліції Закарпаття, передають Патріоти Украї...

Пропозиції щодо реформування грального бізнесу: чи потрібна галузі цифровізація

четвер, 28 вересень 2023, 21:50

Пропозиції Мінцифри з реформування гральної сфери: усунення КРАІЛ, автоматизація ліцензування та стягування податків. Відмінність легальних казино, реакція представників КРАІЛ. До Верховної Ради надійшов на розгляд підготовлений Мінцифрою законопроєкт ...