
У столичній лікарні померла 23-річна дівчина Марина Арустамова, яку в центрі столиці збив прокурор НАБУ, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Новий день".
Зазначимо, що ДТП сталася 2 квітня. Дівчина перетинала дорогу в зоні пішохідного переходу на Хрещатику. Іномарка влетіла в дівчину, коли вона вже майже подолала зебру. Внаслідок отриманих травм жертва ДТП впала в кому, в якій перебувала 10 днів. У першу добу після аварії їй зробили трепанацію черепа, лікарі збирали не один консиліум, вирішуючи, як вивести пацієнтку з тяжкого стану. Друзі дівчини оголосили у соцмережах збір коштів для її лікування, але нічого не допомогло. Шансів вижити не було.
Про жахливу аварію, в яку потрапила донька, батьки Марини дізналися лише на третю добу після ДТП. При тому, що при потерпілій були і документи, і телефон, який не розбився, ані правоохоронці, ані медики повідомити родичам чомусь не поспішили. Поліція ж заявила, що ДТП сталася з вини самої дівчини, яка проігнорувала заборонений сигнал світлофора.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...