Її ровесниці - вже пенсіонерки: Лялька Барбі відзначає свій ювілей

В далеких 1950-х автори сексапільної блондинки з пластику навряд передбачали таку блискучу кар'єру свого творіння

Ляльці Барбі 9 березня виповнилося 60 років. Уперше її презентували на Нью-Йоркському ярмарку іграшок 9 березня 1959 року,
зазначають Патріоти України.

З нагоди 60-річчя Барбі Mattel випустила колекцію з 20 ляльок, присвячених жінкам, котрі надихають, зокрема японській тенісистці Осаці Наомі та британській моделі, активістці Адвоа Абоа. Також компанія випустила 6 ляльок в образах астронавток, льотчиць, журналісток, політикинь, пожежниць і спортсменок. Це саме ті сфери, на думку виробника, у яких жінки ще мало презентовані.

За 60 років еволюції Барбі отримала близько 200 образів. Зокрема, лялька була хіругинею та розробницею відеоігор, а її першим одягом був чорно-білий смугастий купальник.

Після критики щодо того, що лялька показує нереалістичний образ дівчини, компанія-виробник Mattel додала більше відтінків шкіри, форми тіла та навіть створила ляльок у хіджабах.

У лютому виробник іграшок Mattel презентував нову серію Барбі, серед яких є ляльки на інвалідному візку і з протезом ноги. Для того, щоб зробити ляльки більш реалістичними компанія співпрацювала з 13-річною активісткою, яка народилась без лівого передпліччя. Також у Mattel звертались і до дитячої лікарні, щоб розробили інвалідний візок.

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів: Як у Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...