Їхали по пенсії до "укропів"? За тиждень на блокпостах на Донбасі схопили 25 бойовиків "ДНР"

Ілюстрація: dpchas.com.ua

У результаті превентивних заходів на блокпостах Донеччини затримано 25 осіб, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях "ДНР" та ще сім, які підтримують з бойовиками тісний зв'язок, повідомляють Патріоти України з посиланням на відділ комунікації поліції Донецької області.

За останні сім днів крізь систему стопконтролю пройшло більше 1,7 тисяч вантажівок, понад 23 тисячі легкових автомобілів та 42 тисячі цивільних осіб.

Кожна одиниця автотранспорту піддавалась ретельному огляду. Громадяни, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС.

Блоковано три спроби провезти зброю, в тому числі холодну, і п'ять - наркотичну речовину. Доправлено до територіальних підрозділів поліції три розшукуваних зловмисників.

Виявлено вісім осіб, які знаходилися на українській території нелегально.

Крім того, задокументовано факт надання неправомірної вигоди.

Вчені назвали шість відмінних рис людей з високим інтелектом

середа, 23 січень 2019, 8:25

Звички, які можуть здаватися навколишнім дивацтвами, часом є ознаками неабиякого інтелекту у людини.

Позивний "Маестро": "Їхні гранатометники стріляли прицільно. Мене разів чотири викидало з позиції вибуховою хвилею", - захисник ДАПу

середа, 23 січень 2019, 7:55

Боєць 80-ї аеромобільної бригади був в останній ротації захисників Донецького аеропорту у 2015 році. Ярослав Гавянець розповів про бої за новий термінал, який був частково захоплений бойовиками, пише видання Газета.ua, передають Патріоти України. "15 с...