Бити ж будуть не по паспорту: В єпархії зробили заяву стосовно "Ікони з голим Ющенком у пеклі" (фото)

Звісно, у зазначеного образу у пеклі документів немає. Тому трактувати можна як кому зручно.

Фото: ЗМІ

В Івано-Франківській області представники Московського патріархату заперечують, що в Благовіщенському храмі міста Коломия висіла ікона із зображенням колишнього глави держави Віктора Ющенка в оточенні голих жінок у пекельному вогні. Про це заявили в Івано-Франківській єпархії УПЦ МП сайту "Апостроф", повідомляють Патріоти України.

В єпархії пояснили, що дане зображення не є іконою

"Що стосується згаданої в публікації ікони, де зображена людина, дуже схожа на третього президента України Віктора Ющенка: по-перше, це - не ікона, а картина Страшного Суду, яку на замовлення настоятеля храму намалював місцевий коломийський художник. Вона складається з трьох картин . Художник в силу своїх можливостей зобразив на картині події Страшного суду", - йдеться в коментарі.

В УПЦ МП підкреслили, що на одній з трьох картин, де зображені пекельні муки, греко-католицький священик Микола Мединський "розгледів" Віктора Ющенка.

"Звичайно, наміру зображати когось, тим більше відомих осіб, не було", - додали в єпархії.

Нагадаємо, раніше капелан УГКЦ Микола Мединський повідомив, що противники УПЦ МП почали біля будівлі храму в Коломиї безстрокову акцію, поставили на території свої намети і виявили в церкві "чимало цікавого". Однією з таких знахідок стала ікона з людиною, дуже схожою на третього президента України.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...