Їли не сало з кулішем: Сенсаційна правда про українських козаків, якої не знали досі (відео)

Телеканал "1+1" відзняв третій цикл проекту "Україна, повернення своєї історії". У цьому фільмі команда автора Акіма Галімова разом з істориками досліджувала часи козацтва, повідомляють Патріоти України.

Устриці, вареники з чорнилом каракатиці та ікра - це історична правда, якої ми не знали. Ось саме таким був обід козака, а не сало з кулішем, як традиційно ми собі це уявляємо

Українські гетьмани мали власний двір, як європейські монархи, що там був штат придворних слуг, вельмож, що вони мали власну гвардію. Шаровари - це ще один міф. Козаки вдягалися за останньою європейською модою.

Знімальна група працювала у шести країнах. Найтяжче, згадують, було у Росії. Там шукали скриню із серцем останнього українського гетьмана Кирила Розумовського. Копію зробили спеціально для фільму. У подібних скринях зберігали серця англійських і французьких королів. Могилу із серцем у Батурині відкрили 1927 року і відтоді серце зникло.

Команда фільму отримала декілька дуже ґрунтовних доказів про те, що існує спеціальне секретне російське сховище, яке називається "Гохран". Частина найцінніших речей, українських речей, які були пов’язані саме з іменами видатних правителів були заховані там назавжди.

Авторам фільму вдалося знайти тунель, який веде до церкви усипальниці Богдана Хмельницького в Суботові. Вважається, що саме там гетьман сховав свої скарби, поміж яких мала бути і його булава. Те, що вона зберігається у Варшаві - це теж міф.

Протягом віків українську історію не просто крала Російська імперія, вона її руйнувала, а людям нав'язувала свою версію подій.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...