Їм би ще жити й жити: Під Горлівкою через вибух міни загинули кілька підлітків

Четверо дітей підірвалися на міні під час спроби перетнути лінію розмежування сторін в закритій для цивільного населення зоні.

У окупованій Горлівці. Фото: соцмережі.

У районі окупованої Горлівки поблизу так званого "нульового" посту стався вибух протипіхотної міни, внаслідок чого загинули діти. Про це повідомив так званий "мер" міста, передають Патріоти України.

За його словами, міна вибухнула у лісосмузі. Також чиновник заявив, що у результаті загинули три дитини та ще одна перебуває у лікарні у тяжкому стані.

За попередньою інформацію, стався "вибух штатного боєприпасу типу МОН" (протипіхотна осколкова міна – ред.). Як зауважили окупанти, подробиці інциденту з’ясовуються.

Поранений підліток заявив, що загинули Коробов Кирило, 7 клас, Максименко Андрій, 13 років, Бербінов Віталій 8 клас. Всі вони вчилися в школі № 30. Постраждалий Кожух Дмитро Вадимович 01.01.2008 р.н. проживав по вулиці Спортивній 7. Зараз він знаходиться в лікарні № 2, у нього поранення м'яких тканин усього тіла

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...