Йому аплодували стоячи: Помер видатний український співак (фото, відео)

4 вересня на 76 році життя помер відомий співак, народний артист України, лауреат Національної премії України, професор кафедри оперного співу Національної музичної академії ім. Чайковського Роман Майборода, повідомляють Патріоти України з посиланням на Національну музичну академію ім. Чайковського.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам і учням покійного», — йдеться в повідомленні. Причина смерті співака не називається.

Прощання з артистом відбудеться 6 вересня у фойє бельєтажу Національної опери України з 11.00 до 12.30. об 13.00 — відспівування у Володимирському соборі Києва.

Роман Майборода — син композитора Георгія Майбороди та племінник композитора Платона Майбороди. Роман — один з представників української вокальної школи. Його баритон, який чарував своїм тембром, звучав на найпрестижніших оперних сценах світу, його таланту аплодували стоячи.

А в останні роки Роман Майборода вів вокальні майстер-класи у ряді зарубіжних консерваторій. Роман Георгійович працював викладачем Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Своїми успіхами зобов’язані роботі з ним багато провідних майстрів сучасного українського вокального мистецтва.

Він був лауреатом Всесоюзного конкурсу вокалістів імені Глінки у Вільнюсі, Міжнародного конкурсу в Тулузі, а також був володарем гран-прі і золотої медалі Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків. Співав в операх Верді в Ризі, Талліні та Варшаві. Сцену залишив у 2012 році.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...