Йому лише 3 рочки! Потрібна допомога: Мати просить врятувати довгоочікувану дитину, яку вбиває рак

Трирічний Кирило Благодір із Черкас лікує нейробластому середостiнну легень. Хлопчик пройшов в обласному онкодиспансері 5 курсів хіміотерапій, повідомляють Патріоти України.

В інституті раку йому видалили пухлину. Потрібна допомога на високодозову хіміотерапію з підсадкою стовбурових клітин та обстеження за кордоном.

"У лютому ми оформлялися в дитячий садочок і проходили медичне обстеження. Кирилці зробили останнє щеплення. У нього піднялася температура й нас забрала швидка допомога. Госпіталізували в лікарню. Лікували сину бронхіт. Після флюорографії направили в онокдиспансер. Там зробили комп'ютерну томографію й виявили в легенях пухлину. На початку квітня її видалили в інституті раку. Але в ребрах виявили метастази.

Кирилко в Черкасах пройшов 5 курсів хімії. Ще буде високодозова хіміотерапія з підсадкою його стовбурових клітин. Їх заморозили. У такому стані вони можуть бути не більше 6 місяців. Після пересадки треба буде їхати за кордон на обстеження – спеціальне сканування, яке показує, чи повністю вбита пухлина.

Кирилко в мене довгоочікувана дитина. Я його народила в 36 років. Душа розривається від безпорадності. Звертаюся за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть врятувати мого синочка", - розповідає мати Надія Бабенко.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 5168 7573 3609 0404 (Бабенко Надія Григорівна), її контакти: 0 (97) 321 69 46.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....