Йому лише 3 рочки! Потрібна допомога: Мати просить врятувати довгоочікувану дитину, яку вбиває рак

Трирічний Кирило Благодір із Черкас лікує нейробластому середостiнну легень. Хлопчик пройшов в обласному онкодиспансері 5 курсів хіміотерапій, повідомляють Патріоти України.

В інституті раку йому видалили пухлину. Потрібна допомога на високодозову хіміотерапію з підсадкою стовбурових клітин та обстеження за кордоном.

"У лютому ми оформлялися в дитячий садочок і проходили медичне обстеження. Кирилці зробили останнє щеплення. У нього піднялася температура й нас забрала швидка допомога. Госпіталізували в лікарню. Лікували сину бронхіт. Після флюорографії направили в онокдиспансер. Там зробили комп'ютерну томографію й виявили в легенях пухлину. На початку квітня її видалили в інституті раку. Але в ребрах виявили метастази.

Кирилко в Черкасах пройшов 5 курсів хімії. Ще буде високодозова хіміотерапія з підсадкою його стовбурових клітин. Їх заморозили. У такому стані вони можуть бути не більше 6 місяців. Після пересадки треба буде їхати за кордон на обстеження – спеціальне сканування, яке показує, чи повністю вбита пухлина.

Кирилко в мене довгоочікувана дитина. Я його народила в 36 років. Душа розривається від безпорадності. Звертаюся за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть врятувати мого синочка", - розповідає мати Надія Бабенко.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 5168 7573 3609 0404 (Бабенко Надія Григорівна), її контакти: 0 (97) 321 69 46.

Джерело: Gazeta.ua

"Будеш тримати більше двох корів - запишуть у "кулаки": Різниця між українськими і білоруськими селами, - журналіст

середа, 21 листопад 2018, 8:40

У якій країні люди - хазяїни на своїй землі, а в якій - не зовсім. Судити про країну тільки по її столиці - важко, та й взагалі марно, пише оглядач, журналіст Денис Лавнікевіч , передають Патріоти України з посиланням на Ділову Столицю. Продовжуємо мов...

"Зрадники в формі ЗСУ повинні задуматися, що робить наш ворог з такими, як вони в своїй армії", - ветеран АТО

середа, 21 листопад 2018, 7:40

Істерити про недоліки в армії - все одно що ображатися на відображення «дрища» в дзеркалі, замість того, щоб піти в спортзал. Про породу чоловіків у військовій формі на аватарках на просторах соцмереж, які доводять, яка насправді ЗСУ погана і яка огид...