Йому лише 3 рочки! Потрібна допомога: Мати просить врятувати довгоочікувану дитину, яку вбиває рак

Трирічний Кирило Благодір із Черкас лікує нейробластому середостiнну легень. Хлопчик пройшов в обласному онкодиспансері 5 курсів хіміотерапій, повідомляють Патріоти України.

В інституті раку йому видалили пухлину. Потрібна допомога на високодозову хіміотерапію з підсадкою стовбурових клітин та обстеження за кордоном.

"У лютому ми оформлялися в дитячий садочок і проходили медичне обстеження. Кирилці зробили останнє щеплення. У нього піднялася температура й нас забрала швидка допомога. Госпіталізували в лікарню. Лікували сину бронхіт. Після флюорографії направили в онокдиспансер. Там зробили комп'ютерну томографію й виявили в легенях пухлину. На початку квітня її видалили в інституті раку. Але в ребрах виявили метастази.

Кирилко в Черкасах пройшов 5 курсів хімії. Ще буде високодозова хіміотерапія з підсадкою його стовбурових клітин. Їх заморозили. У такому стані вони можуть бути не більше 6 місяців. Після пересадки треба буде їхати за кордон на обстеження – спеціальне сканування, яке показує, чи повністю вбита пухлина.

Кирилко в мене довгоочікувана дитина. Я його народила в 36 років. Душа розривається від безпорадності. Звертаюся за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть врятувати мого синочка", - розповідає мати Надія Бабенко.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 5168 7573 3609 0404 (Бабенко Надія Григорівна), її контакти: 0 (97) 321 69 46.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. А ви це знали? Дієтолог розповіла про приховану небезпеку яблук

четвер, 25 квітень 2019, 23:30

Дієтолог Тіана Фіалкова розповіла про те, чому не можна їсти яблука на ніч. За її словами, в організмі чутливість до інсулінуконтролюється циркадними ритмами, вона зменшується до вечора, стає ще нижчою вночі, повідомляють Патріоти України. Уночі знижую...

Х*йло в "прольоті": Авторитетний журнал Time склав список 100 найвпливовіших людей світу

четвер, 25 квітень 2019, 23:16

Російського президента представники престижного видання "не помічають" вже другий рік поспіль. Американський журнал Time опублікував 17 квітня свій щорічний список 100 найвпливовіших персон в світі, передають Патріоти України. За традицією, що склалася...