Йому це вдалося: Польський велосипедист обрав Київ для встановлення незвичного рекорду (відео)

Рекордсмен Книги рекордів Гіннесса зі своїм двоколісним другом підкорив хмарочос у столиці України

Польський велосипедист підкорив хмарочос у Києві

Польський велосипедист-експериментатор Кристіан Герба, який є п'ятиразовим рекордсменом Книги рекордів Гіннесса, встановив черговий рекорд у торговому центрі в Києві. Спортсмен встановив рекорд зі сходження на велосипеді на 35-й поверх хмарочосу, зазначають Патріоти України.

Рекордсмен зізнався, що це не найвища будівля, яку йому вдалось підкорити, але сходження у Києві йому вдалось зробити своїм найшвидшим.

35 поверхів багатофункціонального комплексу Gulliver у Києві Кристіан Герба здолав за 17 хвилин 10 секунд. Загалом йому вдалось подолати 888 сходинок, пише.

Велосипедист рекорд Київ ГуліверЧоловік пояснює, що складність його екстремального виду спорту полягає в тому, що долаючи перешкоди на велосипеді, він сам не може мати жодної опори. Контактувати зі сходинками можуть лише покришки коліс велосипеда.

Велосипед рекорд Київ Гулівер

Дотепер Кристіан Герба уже підкорював 14 хмарочосів у 10 країнах світу на 4 континентах.

Велосипед Польща рекорд Київ


Джерело: Укрінформ

"Відходять титани...": Помер народний артист України (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 11:54

Як розповіли колеги Суслікова, серце артиста перестало битися вночі 16 липня. "Пішов з життя Народний артист України, почесний громадянин міста Ужгород Михайло Сусліков. Співчуваємо рідним та близьким. Його життя нерозривно пов'язане з ансамблем "Юніст...

Шварценеггер знатно потролив Трампа після зустрічі президента США з Путіним у Гельсінкі

вівторок, 17 липень 2018, 11:44

Відомий актор вважає, що своєю участю в саміті Дональд Трамп підвів мін'юст США і розвідку, які звинувачують Росію у втручанні в президентські вибори 2016 року. Голлівудський актор і екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер заявив, що президент С...