Йому це вдалося: Польський велосипедист обрав Київ для встановлення незвичного рекорду (відео)

Рекордсмен Книги рекордів Гіннесса зі своїм двоколісним другом підкорив хмарочос у столиці України

Польський велосипедист підкорив хмарочос у Києві

Польський велосипедист-експериментатор Кристіан Герба, який є п'ятиразовим рекордсменом Книги рекордів Гіннесса, встановив черговий рекорд у торговому центрі в Києві. Спортсмен встановив рекорд зі сходження на велосипеді на 35-й поверх хмарочосу, зазначають Патріоти України.

Рекордсмен зізнався, що це не найвища будівля, яку йому вдалось підкорити, але сходження у Києві йому вдалось зробити своїм найшвидшим.

35 поверхів багатофункціонального комплексу Gulliver у Києві Кристіан Герба здолав за 17 хвилин 10 секунд. Загалом йому вдалось подолати 888 сходинок, пише.

Велосипедист рекорд Київ ГуліверЧоловік пояснює, що складність його екстремального виду спорту полягає в тому, що долаючи перешкоди на велосипеді, він сам не може мати жодної опори. Контактувати зі сходинками можуть лише покришки коліс велосипеда.

Велосипед рекорд Київ Гулівер

Дотепер Кристіан Герба уже підкорював 14 хмарочосів у 10 країнах світу на 4 континентах.

Велосипед Польща рекорд Київ


Джерело: Укрінформ

Хіти тижня. Спекотно? По Одесі розгулювала гола жінка (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 17:00

У понеділок, 11 лютого, на вулицях Одеси розгулювала жінка без одягу, повідомляють Патріоти України. . Відзначають, що перехожі помітили голу жінку на Пересипу і Новому ринку. Деякі знімали її на відео, при цьому ніхто не намагався допомогти. . "При...

"Со всех сторон обложили, безбожники": Окупанти запанікували через потужну відповідь ЗСУ (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 16:59

У районі Ясинуватської розв'язки у російських найманців сталися чергові "неприємності". ЗСУ завдали удару у відповідь по позиціях бойовиків, які відразу же влаштували паніку. Відповідне відео опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", передають ...