"Історія Пчьолкіна": Після "учебки" відразу потрапив на передову в гарячі точки, вдома чекають дружина і 7-місячна дочка Аріна (відео)

Боєць ні про що не жалкує, вважає, що знаходиться на своєму місці.

Олексій "Пчьолкін". Фото: скріншот з відео.

Його називають Пчьолкін. Олексій з "медовим псевдо", як і сотні інших таких, як він, обороняє нас на передовій Донбасу. Чим примітний Пчьолкін? А чим він, по-вашому, має бути примітний? Молодий та усміхнений, сміливий і патріотичний боєць під "вороже гупання" розповідає, що вдома на нього чекають дружина та 7-місячна донька Аріна, передають Патріоти України.

Він воює з 2016 року. Після "учебки" відразу потрапив на передову. Пчьолкін ні про що не жалкує, вважає, що знаходиться на своєму місці і точно знає, що буде й далі боронити Україну.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...