Історія з "продажем" школяра на OLX отримала продовження

Із заявою до правоохоронців звернулися волонтери, а батьки школяра-жертви воліють вдавати, нібито нічого не сталося.
Батьки хлопчика-жертви вирішили не відстоювати інтереси власної дитини. Ілюстрація: Факти.

Знущальне оголошення в інтернеті про «продаж» школяра вкрай зацікавило ювенальну поліцію. А ось батьки учня від розслідування відсторонилися і відмовляються давати пояснення, передають Патріоти України.

Новий випадок буллінгу в школі трапився в місті Буча Київської області. Керівник прес-служби поліції Київської області Микола Жукович розповів, що із заявою до правоохоронців звернулися волонтери. Вони ж пред'явили скріншот з сайту торгового майданчика, який доводить протиправні дії проти дитини.
Інцидент був офіційно зареєстрований. Ювенальна поліція веде опитування причетних осіб, в тому числі викладачів школи, з'ясовує, чи стикався учень з тиском або приниженням. За словами Жуковича, батьки школяра зайняли пасивну позицію. Побоюючись розголосу, вони заперечують сам факт існування оголошення.
Нагадаємо, в оголошенні про продаж школяра була вказана ціна - 1000 грн, а «торгова пропозиція» супроводжувалася образливим коментарем.
У грудні 2018 року Рада прийняла закон про протидію буллінгу в школах. За моральне або фізичне насильство над учнями передбачено покарання як для безпосередніх кривдників, так і для адміністрації школи, що не запобігла жорстокому поводженню.

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину - кинув її на узбіччі

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:56

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину. Після цього, він поволок її на узбіччя і кинув там, передають Патріоти України. Відповідне відео з'явилося в мережі. У підписі було зазначено, що інцидент стався по вулиц...