Історія з "продажем" школяра на OLX отримала продовження

Із заявою до правоохоронців звернулися волонтери, а батьки школяра-жертви воліють вдавати, нібито нічого не сталося.
Батьки хлопчика-жертви вирішили не відстоювати інтереси власної дитини. Ілюстрація: Факти.

Знущальне оголошення в інтернеті про «продаж» школяра вкрай зацікавило ювенальну поліцію. А ось батьки учня від розслідування відсторонилися і відмовляються давати пояснення, передають Патріоти України.

Новий випадок буллінгу в школі трапився в місті Буча Київської області. Керівник прес-служби поліції Київської області Микола Жукович розповів, що із заявою до правоохоронців звернулися волонтери. Вони ж пред'явили скріншот з сайту торгового майданчика, який доводить протиправні дії проти дитини.
Інцидент був офіційно зареєстрований. Ювенальна поліція веде опитування причетних осіб, в тому числі викладачів школи, з'ясовує, чи стикався учень з тиском або приниженням. За словами Жуковича, батьки школяра зайняли пасивну позицію. Побоюючись розголосу, вони заперечують сам факт існування оголошення.
Нагадаємо, в оголошенні про продаж школяра була вказана ціна - 1000 грн, а «торгова пропозиція» супроводжувалася образливим коментарем.
У грудні 2018 року Рада прийняла закон про протидію буллінгу в школах. За моральне або фізичне насильство над учнями передбачено покарання як для безпосередніх кривдників, так і для адміністрації школи, що не запобігла жорстокому поводженню.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....