Юний талант: Зал аплодував 14-річному цимбалісту із Прикарпаття, який вразив неймовірною грою (відео)

Владислав Ониськів із селища Ворохта Івано-Франківської області грає на цимбалах свого вчителя, бо власного інструмента поки що не має.

Владислав Ониськів. Фото:скрін відео

Чотирнадцятирічний Владислав Ониськів із селища Ворохта Івано-Франківської області вразив суддів телевізійного шоу "Україна має талант. Діти". Відео виступу опубліковане на каналі Уoutube, передають Патріоти України.

Зазначається, що Влад є учнем Петра Сказківа, цимбаліста, який брав учать у шоу "Україна має талант" у 2015 році.

"Влад зараз вчиться не по нотах. За складністю мелодії і те, як він їх сприймає... Не кожен музикант з училища чи інституту може це зробити", – висловився Сказків про свого учня.

Після заворожуючої гри всі судді сказали "так" Владу, давши йому можливість продовжити виступи у змаганнях.

"Клубок у горлі, захват від того, що живу в країні, де є такі люди, як ти і твої учні", – звернулася Слава Фролова до вчителя Влада, якого викликали на сцену.

Юний цимбаліст зізнався, що грає він на цимбалах свого вчителя, на що Дзідзьо, один із суддів шоу, сказав: "Ми маємо купити цимбали, і мені по цимбалах, де ми ті гроші візьмемо".

Євросоюз заборонить продаж автомобілів на бензині та дизелі: Рада ЄС ухвалила рішення

середа, 29 березень 2023, 9:59

У Європейському Союзі поступово забороняють продавати бензинові та дизельні автомобілі. Такі автомобілі можуть зникнути з автосалонів вже з 1 січня 2035 року, проте через позицію Німеччини було введено деякі послаблення. Про це йдеться у повідомленні Р...

Як ЗАЗ намагався розправити крила: Як презентували "Таврію" для ринку Латинської Америки

середа, 29 березень 2023, 9:50

"Таврію" продавали у Чилі з жовтня 1990 року до листопада 1991 року. Модель не мала попиту на місцевому ринку. . В інтернеті показали, як виглядав рідкісний експортний варіант ЗАЗ-1102 "Таврія" для ринку Чилі. Знімки опублікували на сайті VeoAutos.cl....