Юний талант: Зал аплодував 14-річному цимбалісту із Прикарпаття, який вразив неймовірною грою (відео)

Владислав Ониськів із селища Ворохта Івано-Франківської області грає на цимбалах свого вчителя, бо власного інструмента поки що не має.

Владислав Ониськів. Фото:скрін відео

Чотирнадцятирічний Владислав Ониськів із селища Ворохта Івано-Франківської області вразив суддів телевізійного шоу "Україна має талант. Діти". Відео виступу опубліковане на каналі Уoutube, передають Патріоти України.

Зазначається, що Влад є учнем Петра Сказківа, цимбаліста, який брав учать у шоу "Україна має талант" у 2015 році.

"Влад зараз вчиться не по нотах. За складністю мелодії і те, як він їх сприймає... Не кожен музикант з училища чи інституту може це зробити", – висловився Сказків про свого учня.

Після заворожуючої гри всі судді сказали "так" Владу, давши йому можливість продовжити виступи у змаганнях.

"Клубок у горлі, захват від того, що живу в країні, де є такі люди, як ти і твої учні", – звернулася Слава Фролова до вчителя Влада, якого викликали на сцену.

Юний цимбаліст зізнався, що грає він на цимбалах свого вчителя, на що Дзідзьо, один із суддів шоу, сказав: "Ми маємо купити цимбали, і мені по цимбалах, де ми ті гроші візьмемо".

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...