Із байкерами та моржами: В окупованій Ялті провели парад Дідів Морозів (фото)

На Мороз-парад приїхали скандально відомі «Нічні вовки».

Мороз-парад у Ялті. Фото: Крим.Реалії.

В окупованій Ялті провели "Мороз-парад". В рамках заходу по набережній Ялти колоною пройшлись Діди Морози зі Снігурками. Відвідали фестиваль і улюбленці Путіна – байкери "Нічні вовки", повідомляють Патріоти України.

"На парад вийшли 37 команд: понад 800 осіб з різних міст Криму – Ялти, Севастополя, Алушти, Євпаторії, Феодосії, Сімферополя, а відкривали його – байкери "Нічні вовки", – повідомляють представники російської влади Криму.

На знімках, зроблених на заході, видно, зокрема, дівчат у костюмах Снігурок у традиційних російських головних уборах – кокошниках. Також під час фестивалю "Діди Морози" влаштували заплив моржів.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.