Із байкерами та моржами: В окупованій Ялті провели парад Дідів Морозів (фото)

На Мороз-парад приїхали скандально відомі «Нічні вовки».

Мороз-парад у Ялті. Фото: Крим.Реалії.

В окупованій Ялті провели "Мороз-парад". В рамках заходу по набережній Ялти колоною пройшлись Діди Морози зі Снігурками. Відвідали фестиваль і улюбленці Путіна – байкери "Нічні вовки", повідомляють Патріоти України.

"На парад вийшли 37 команд: понад 800 осіб з різних міст Криму – Ялти, Севастополя, Алушти, Євпаторії, Феодосії, Сімферополя, а відкривали його – байкери "Нічні вовки", – повідомляють представники російської влади Криму.

На знімках, зроблених на заході, видно, зокрема, дівчат у костюмах Снігурок у традиційних російських головних уборах – кокошниках. Також під час фестивалю "Діди Морози" влаштували заплив моржів.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...