Їжте на здоров'я: Названо фрукти, які продовжують життя

Вживання двох яблук у день дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини.

Фахівці підрахували, що така звичка здатна знизити ризик передчасної смерті на 35%, ппередають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Висновку про те, що яблука сприяють довшому життю, вчені дійшли після експерименту з мишами, яким існування на яблучній підгодівлі допомогло продовжити життя на 10%. Тварини отримували добавку, еквівалентну двом яблукам у день в людському раціоні. Для них вживання яблук знизило ризик ранньої смерті на 35%.

За словами вчених, у яблуках містяться флавоноїди, які можуть розслаблювати кровоносні судини, що захищає від розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, регулярне споживання яблук стимулює вироблення нейротрансмітера ацетилхоліну в головному мозку, а з цією обставиною пов'язані процеси поліпшення когнітивних функцій, зокрема, пам'яті.

Вживання двох яблук у день, таким чином, дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини. Забезпечуючи комплексний захист від хвороб серця і судин, а також від нейродегенеративних патологій, яблука можуть продовжувати людям життя, резюмували фахівці.

Зґвалтування дівчинки-підлітка на Закарпатті: Вища рада правосуддя відреагувала на вирок судді Софілканич

понеділок, 27 березень 2023, 23:39

У ВРП пообіцяли розглянути зареєстровані скарги про дисциплінарний проступок судді Воловецького районного суду Оксани Софілканич. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Вищої ради правосуддя, передають Патріоти України. "Вища рада правосуддя повідомляє,...

Люди повідомляють про кілька вибухів: У Лукашенка горить Мінський автомобільний завод (відео)

понеділок, 27 березень 2023, 21:31

Сьогодні, 27 березня, у Білорусі загорівся Мінський автомобільний завод. Над територією підприємства здійнявся чорний дим. Про це повідомляють місцеві Telegram-канал. Як зазначається у повідомленні, приблизно о 19:15 в районі заводу нібито пролунали кі...