Їжте на здоров'я: Названо фрукти, які продовжують життя

Вживання двох яблук у день дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини.

Фахівці підрахували, що така звичка здатна знизити ризик передчасної смерті на 35%, ппередають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Висновку про те, що яблука сприяють довшому життю, вчені дійшли після експерименту з мишами, яким існування на яблучній підгодівлі допомогло продовжити життя на 10%. Тварини отримували добавку, еквівалентну двом яблукам у день в людському раціоні. Для них вживання яблук знизило ризик ранньої смерті на 35%.

За словами вчених, у яблуках містяться флавоноїди, які можуть розслаблювати кровоносні судини, що захищає від розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, регулярне споживання яблук стимулює вироблення нейротрансмітера ацетилхоліну в головному мозку, а з цією обставиною пов'язані процеси поліпшення когнітивних функцій, зокрема, пам'яті.

Вживання двох яблук у день, таким чином, дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини. Забезпечуючи комплексний захист від хвороб серця і судин, а також від нейродегенеративних патологій, яблука можуть продовжувати людям життя, резюмували фахівці.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...