Їжте на здоров'я: Названо фрукти, які продовжують життя

Вживання двох яблук у день дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини.

Фахівці підрахували, що така звичка здатна знизити ризик передчасної смерті на 35%, ппередають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Висновку про те, що яблука сприяють довшому життю, вчені дійшли після експерименту з мишами, яким існування на яблучній підгодівлі допомогло продовжити життя на 10%. Тварини отримували добавку, еквівалентну двом яблукам у день в людському раціоні. Для них вживання яблук знизило ризик ранньої смерті на 35%.

За словами вчених, у яблуках містяться флавоноїди, які можуть розслаблювати кровоносні судини, що захищає від розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, регулярне споживання яблук стимулює вироблення нейротрансмітера ацетилхоліну в головному мозку, а з цією обставиною пов'язані процеси поліпшення когнітивних функцій, зокрема, пам'яті.

Вживання двох яблук у день, таким чином, дозволяє сповільнити вікове зниження розумових здібностей людини. Забезпечуючи комплексний захист від хвороб серця і судин, а також від нейродегенеративних патологій, яблука можуть продовжувати людям життя, резюмували фахівці.

Працювали на полі: На Херсонщині люди підірвались на російському снаряді, є загиблий

понеділок, 4 липень 2022, 18:20

У селі Заградівка Бериславського району Херсонської області двоє людей підірвались на російському реактивному снаряді. Один чоловік загинув на місці трагедії, іншого госпіталізували. Про це повідомляє ОК "Південь", передають Патріоти України. "В Загра...

Співала про Україну, а чекала РФ: Дівчинка з Лисичанська вразила "перевзуванням" (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 14:39

Дівчинка з Лисичанська вразила мережу своїм "перевзуванням". Нещодавно вона співала про вільну Україну, а учора щиро раділа, коли окупанти зайшли до міста, передають Патріоти України. Відео з дівчинкою записали російські пропагандисти, а згодом у мереж...