"Как же у бандеровцев все-таки хорошо, не стреляют, и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне", - блогер про заздрість "вати"

"Дві жіночки з тимчасово окупованої території говорять шепотом між собою в черзі до банкомату", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олександр Сінілов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Пзаду стою я, заздалегідь підігравши їм, щоб розговорити їх і дати зрозуміти, що я «тІпА свОй» ))) Отже: « – Как же у них у бЭндеровцев всё-таки хорошо, не стреляют и хоть какая-то уверенность есть в завтрашнем дне – и живут они в стране, а не как мы, непонятно где, и ради чего теперь и на кого горбатимся (сказала перша)!

– Ага, согласна, конечно же у них лучше!

– Только, как ни крути, а всё-равно у нас в Донецке і Луганске лучше с нашими бедными мальчиками защитниками, которые защищают нас от этой хунты, которая не дай Бог захватит нас, и будет нас уму разуму учить, и на мове разговаривать (відповіла інша першій)!

- Ты знаешь, я согласна с тобай! Тише ты – давай быстрее снимем деньги и домой поедем, а то тут СБУшник на СБУшнике – могут нас услышать и будем сидеть в подвале, как твой алкаш у наших прошлой зимой – потом всё лето ещё отрабатывал... (сказала перша іншій)…» Смішно, чи не правда? )))

Відразу пригадався мені анекдот на цю тему, тільки про двох черв’яків (таке треба розповідати тільки російською). Отже – маленький черв’ячок питає у своєї матусі:

– Мама, а мы можем жить в больших вкусных яблоках?

– Да, сынок!

– А в больших душистых грушах?

– Тоже можем.

– Так почему же мы живем в полном дерьме?

– Родину, сынок, не выбирают!".

Перебігла дорогу "російська кішка": Ірма Вітовська розповіла, що сталося з її партнером по серіалу "Леся+Рома" Дмитром Лаленковим

п’ятниця, 2 червень 2023, 1:40

Відома актриса Ірма Вітовська розповіла, що сталося з зіркою серіалу "Леся+Рома" Дмитром Лаленковим. Вони були головними героями кіноісторії, проте нині стежки розійшлися. . "Кожен пішов своїм шляхом. Не те, що ми в геть обірвані, але це привітання на...

В Україні презентували бюджетний електромобіль LUAZ (фотофакти)

п’ятниця, 2 червень 2023, 0:55

Новий LUAZ має вантажопідйомність до 1000 кг, а запас ходу в "дальнобійній" версії складає 300 км. Оснащення пікапа включає мультимедійну систему та камеру заднього виду. . У Києві на виставці Com Auto Trans відбулася презентація нового LUAZ. Відому у...