
Неподалік "Кримського Титану" знову забруднене повітря, людям немає чим дихати. Чергові викиди загрожують новою еклогічною катастрофою, пише RoksolanaToday&Крим у Твіттері, повідомляють Патріоти України.
Неприємний запах відчуваться у селі Перекоп, неподалік хімічного заводу. "Перекоп - село на березі кислотоприймача "Титана" вже накрило. А ще не весна. Люди, рятуйте дітей! Біжіть на материк!", - написав блогер і на доказ опублікував скріни з пабліків, де місцеві жителі повідомили, що в районі Перекопу стоїть страшний сморід.
У коментарях блогер додала інформацію від жителів окупованого Армянська, які також скаржилися на жахливий запах. "Поки ніби не відстійник. Вчора цілий день вітер був з боку заводу на Перекоп і Армянськ. Дим йшов з труб цілий день в цьому напрямку, тому і смерділо", - додав блогер.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...