Камені з неба: Окупованому Криму загрожує нова хімічна аварія

Неподалік "Кримського Титану" знову забруднене повітря, людям немає чим дихати. Чергові викиди загрожують новою еклогічною катастрофою, пише RoksolanaToday&Крим у Твіттері, повідомляють Патріоти України.

Неприємний запах відчуваться у селі Перекоп, неподалік хімічного заводу. "Перекоп - село на березі кислотоприймача "Титана" вже накрило. А ще не весна. Люди, рятуйте дітей! Біжіть на материк!", - написав блогер і на доказ опублікував скріни з пабліків, де місцеві жителі повідомили, що в районі Перекопу стоїть страшний сморід.

У коментарях блогер додала інформацію від жителів окупованого Армянська, які також скаржилися на жахливий запах. "Поки ніби не відстійник. Вчора цілий день вітер був з боку заводу на Перекоп і Армянськ. Дим йшов з труб цілий день в цьому напрямку, тому і смерділо", - додав блогер.

Хіти тижня. Астрологи назвали головних щасливців листопада серед знаків Зодіаку

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:00

Неможливе стане можливим... Астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться в листопаді 2020 року – таких щасливчиків шестеро. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України. У Близнюків здійсниться мрія, пов'язана з роботою – їх приймуть на...

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...