Камені з неба: Окупованому Криму загрожує нова хімічна аварія

Неподалік "Кримського Титану" знову забруднене повітря, людям немає чим дихати. Чергові викиди загрожують новою еклогічною катастрофою, пише RoksolanaToday&Крим у Твіттері, повідомляють Патріоти України.

Неприємний запах відчуваться у селі Перекоп, неподалік хімічного заводу. "Перекоп - село на березі кислотоприймача "Титана" вже накрило. А ще не весна. Люди, рятуйте дітей! Біжіть на материк!", - написав блогер і на доказ опублікував скріни з пабліків, де місцеві жителі повідомили, що в районі Перекопу стоїть страшний сморід.

У коментарях блогер додала інформацію від жителів окупованого Армянська, які також скаржилися на жахливий запах. "Поки ніби не відстійник. Вчора цілий день вітер був з боку заводу на Перекоп і Армянськ. Дим йшов з труб цілий день в цьому напрямку, тому і смерділо", - додав блогер.

"Наші царі щось там не поділили": Усик розповів про ставлення до росіян

четвер, 9 квітень 2020, 19:58

Олександр також вважає, що через якийсь час і українці, і росіяни зрозуміють, що припустилися великої помилки. Український боксер Олександр Усик заявив, що продовжує спілкуватися зі своїми друзями з Росії, незважаючи на конфлікт між країнами, передають...

Хіти тижня. "Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

четвер, 9 квітень 2020, 19:30

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить. Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:. «Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко». «Учитывая, ...