Камені з неба: В окупованому Криму почали гинути дикі тварини (фото, відео)

Окупанти спровокували чергову екокатастрофу в Криму, повідомляють Патріоти України.

Через видобуток піску на плавнях Нижньо-Чурбашенського хвостосховища, гинуть дикі тварини, передає кримське ЗМІ Керчь.ФМ. В місцевих жителів почалися загострення хвороб дихальних шляхів.

"Судячи за хімічним складом хвостосховища, діяльність по розкриттю провокує різні захворювання, в тому числі викривлення носової перегородки, що перешкоджають носовому диханню, дисплазія і лейкоплакія шийки матки, новоутворення злоякісні молочних залоз, жіночих та чоловічих статевих органів, амбліопія"-, кажуть кримські медики.

Вони також зазначили, що в їх пацієнтів почастішали загострення хронічних хвороб бронхолегеневої системи з частотою загострення 2 і більше разів за календарний рік та почалася алергія.

За словами кримських журналістів та екологів хімічні речовини, які містяться у відстійнику окупанти викидають в море та на центральний міський пляж.

Готуючи цей матеріал кримські журналісти виявили біля хвостосховища двох мертвих лисенят. Поки невідомо, від чого загинули тваринки. Жителі анексованого півострова обурені видобутком піску.

Джерело: Керчь.ФМ

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.

Свята наближаються: У Києві встановлять найбільший у Європі вертеп

неділя, 28 листопад 2021, 21:33

На новорічні та різдвяні свята в центрі Києва встановлять найбільший в Європі вертеп – декорації з символічним відтворенням народження Христа. Вже відомо, що конструкція буде заввишки аж 38 метрів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ 24...