
Окупанти спровокували чергову екокатастрофу в Криму, повідомляють Патріоти України.
Через видобуток піску на плавнях Нижньо-Чурбашенського хвостосховища, гинуть дикі тварини, передає кримське ЗМІ Керчь.ФМ. В місцевих жителів почалися загострення хвороб дихальних шляхів.
"Судячи за хімічним складом хвостосховища, діяльність по розкриттю провокує різні захворювання, в тому числі викривлення носової перегородки, що перешкоджають носовому диханню, дисплазія і лейкоплакія шийки матки, новоутворення злоякісні молочних залоз, жіночих та чоловічих статевих органів, амбліопія"-, кажуть кримські медики.
Вони також зазначили, що в їх пацієнтів почастішали загострення хронічних хвороб бронхолегеневої системи з частотою загострення 2 і більше разів за календарний рік та почалася алергія.
За словами кримських журналістів та екологів хімічні речовини, які містяться у відстійнику окупанти викидають в море та на центральний міський пляж.






Готуючи цей матеріал кримські журналісти виявили біля хвостосховища двох мертвих лисенят. Поки невідомо, від чого загинули тваринки. Жителі анексованого півострова обурені видобутком піску.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...