Камені з неба: В окупованому Криму почали гинути дикі тварини (фото, відео)

Окупанти спровокували чергову екокатастрофу в Криму, повідомляють Патріоти України.

Через видобуток піску на плавнях Нижньо-Чурбашенського хвостосховища, гинуть дикі тварини, передає кримське ЗМІ Керчь.ФМ. В місцевих жителів почалися загострення хвороб дихальних шляхів.

"Судячи за хімічним складом хвостосховища, діяльність по розкриттю провокує різні захворювання, в тому числі викривлення носової перегородки, що перешкоджають носовому диханню, дисплазія і лейкоплакія шийки матки, новоутворення злоякісні молочних залоз, жіночих та чоловічих статевих органів, амбліопія"-, кажуть кримські медики.

Вони також зазначили, що в їх пацієнтів почастішали загострення хронічних хвороб бронхолегеневої системи з частотою загострення 2 і більше разів за календарний рік та почалася алергія.

За словами кримських журналістів та екологів хімічні речовини, які містяться у відстійнику окупанти викидають в море та на центральний міський пляж.

Готуючи цей матеріал кримські журналісти виявили біля хвостосховища двох мертвих лисенят. Поки невідомо, від чого загинули тваринки. Жителі анексованого півострова обурені видобутком піску.

Джерело: Керчь.ФМ

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...

"Поховали жінку, а в її могилу влучила бомба": Подружжя з Луганщини розповіло про втечу з пекла

субота, 21 травень 2022, 8:42

Вісім років війна "дихала їм у спини", тягнула свої страшні щупальця до їхніх домівок, а коли, нарешті, підібралася ще ближче – змусила тікати за 700 кілометрів від дому, передають Патріоти України. . Ірина й Олександр жили у селищі міського типу Нижн...