"КантНаш!": У Калінінграді студент "підтримав" німецького філософа (фото)

Сергій Румянцев із плакатом вийшов до пам'ятника Іммануїлу Канту.

Студент підтримує Канта. Фото: Радіо Свобода.

Сергій Румянцев, студент-заочник Балтійського федерального університету імені Канта, вийшов до раніше спаплюженого пам'ятника Іммануїлу Канту з пікетом, повідомляють Патріоти України.

Він приніс плакат з написом: Кант (точно) наш!

"Я хочу сказати цим, що Кант такий же уродженець нашої землі, як і всі ми. І Калінінград, Кенігсберг - це неважливо. Невідомо, чому деякі особи намагаються, вже втративши останню логіку і розум, описати його як ворога Росії. Вже кого-кого, а Канта дуже складно назвати ворогом Росії. Ним можна і потрібно пишатися", - сказав студент.

Він зазначив, що вже двічі збирався вийти на акцію і двічі в поліції йому "не радили" цього робити, сказавши, що проведення заходу поведе за собою накладення великого штрафу в розмірі від 10 до 20 тисяч рублів. "Плануємо провести захід ближче до наступних вихідних", - розповів він.

Нагадаємо, 27 листопада в російському Калінінграді вандали облили фарбою могилу і пам'ятник філософу Іммануілу Канту, а також меморіальну табличку, залишивши листівки, в яких мислителя називають "зрадником російської землі".

Перевірять кожну квартиру: Ось за які чотири порушення українцям найчастіше відключають газ

середа, 24 липень 2024, 17:58

В Україні у кожній квартирі проведуть перевірку газового обладнання та внутрішніх газових мереж. За низку порушень мають відключити блакитне паливо, передають Патріоти України. Найпоширеніші: газопроводи прокладено з порушенням проектної та нормативної...

Чи можуть видати повістку, якщо не оновив дані: Адвокатка дала пояснення

середа, 24 липень 2024, 17:30

Військовозобов’язані чоловіки в Україні, які не оновили персональні дані, отримають за пропискою повістку на оновлення даних та ще додатково штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповіла адвокатка Марина Бекало, передають ...