"КантНаш!": У Калінінграді студент "підтримав" німецького філософа (фото)

Сергій Румянцев із плакатом вийшов до пам'ятника Іммануїлу Канту.

Студент підтримує Канта. Фото: Радіо Свобода.

Сергій Румянцев, студент-заочник Балтійського федерального університету імені Канта, вийшов до раніше спаплюженого пам'ятника Іммануїлу Канту з пікетом, повідомляють Патріоти України.

Він приніс плакат з написом: Кант (точно) наш!

"Я хочу сказати цим, що Кант такий же уродженець нашої землі, як і всі ми. І Калінінград, Кенігсберг - це неважливо. Невідомо, чому деякі особи намагаються, вже втративши останню логіку і розум, описати його як ворога Росії. Вже кого-кого, а Канта дуже складно назвати ворогом Росії. Ним можна і потрібно пишатися", - сказав студент.

Він зазначив, що вже двічі збирався вийти на акцію і двічі в поліції йому "не радили" цього робити, сказавши, що проведення заходу поведе за собою накладення великого штрафу в розмірі від 10 до 20 тисяч рублів. "Плануємо провести захід ближче до наступних вихідних", - розповів він.

Нагадаємо, 27 листопада в російському Калінінграді вандали облили фарбою могилу і пам'ятник філософу Іммануілу Канту, а також меморіальну табличку, залишивши листівки, в яких мислителя називають "зрадником російської землі".

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...