Карма? На палаючих танкерах біля Керченської протоки сталася нова НП

Біля берегів Криму триває пожежа на танкерах під прапором Танзанії - "Маестро" і "Канді", які спалахнули 21 січня. На них почали рватися швартові троси. Про це 23 січня заявили у Росморрічфлоті, повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, танкери почали рухатися, "Канді" змістився уздовж корпусу "Маестро" на відстань приблизно 20 метрів.

"О 11:50 за московським часом надійшло повідомлення від багатофункціонального аварійно-рятувального судна "Спасатель Демидов": почали рватися швартовні кінці, якими судно CANDY пришвартоване до судна MAESTRO, залишилося два поздовжні", — йдеться у повідомленні.

Згідно з останніми даними, з кораблів врятовані 12 осіб, 10 загинули. Усього на борту двох суден перебували 32 людини, доля десяти членів екіпажу невідома — їх продовжують шукати.

"Судна не затонули, оскільки конструкції, які відповідають за їхню плавучість, поки залишаються цілими. Періодично до танкерів, які продовжують горіти, підходить судно "Спасатель Демидов", воно зрошує для охолодження райони, які примикають до горіння і знову відходить, щоб постійно там поряд не перебувати", — розповіли у Росморрічфлоті.

Хіти тижня. Поширення коронавірусу світом: Американські учені наблизилися до розгадки

четвер, 9 квітень 2020, 10:00

Розповсюджуючись по світу, коронавірус потроху мутує. Ці мутації не викликають занепокоєння і поки не роблять вірус більш чи менш небезпечним. З допомогою мутацій вчені можуть відстежити, як інфекція передавалася від людини до людини і в яких місцях зе...

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус: Статистика МОЗ на 9 квітня

четвер, 9 квітень 2020, 9:50

Станом на ранок четверга, 9 квітня, в Україні офіційно підтвердилися 1892 випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook. При цьому 224 випадків виявлені за останню добу, передають Па...