Карма? На палаючих танкерах біля Керченської протоки сталася нова НП

Біля берегів Криму триває пожежа на танкерах під прапором Танзанії - "Маестро" і "Канді", які спалахнули 21 січня. На них почали рватися швартові троси. Про це 23 січня заявили у Росморрічфлоті, повідомляють Патріоти України.

Як стало відомо, танкери почали рухатися, "Канді" змістився уздовж корпусу "Маестро" на відстань приблизно 20 метрів.

"О 11:50 за московським часом надійшло повідомлення від багатофункціонального аварійно-рятувального судна "Спасатель Демидов": почали рватися швартовні кінці, якими судно CANDY пришвартоване до судна MAESTRO, залишилося два поздовжні", — йдеться у повідомленні.

Згідно з останніми даними, з кораблів врятовані 12 осіб, 10 загинули. Усього на борту двох суден перебували 32 людини, доля десяти членів екіпажу невідома — їх продовжують шукати.

"Судна не затонули, оскільки конструкції, які відповідають за їхню плавучість, поки залишаються цілими. Періодично до танкерів, які продовжують горіти, підходить судно "Спасатель Демидов", воно зрошує для охолодження райони, які примикають до горіння і знову відходить, щоб постійно там поряд не перебувати", — розповіли у Росморрічфлоті.

Хіти тижня. Як не можна заряджати смартфон: Названо головні помилки, які допускають всі

понеділок, 10 серпень 2020, 18:30

"Практически каждый день мы делаем это. Заряжаем свои смартфоны, планшеты и обычные кнопочные звонилки. И практически каждый день миллионы и сотни миллионов человек делают это неправильно. Чтобы убедиться в этом, достаточно набрать в поиске "смартфон з...

Жінка передбачила свою смерть, і це врятувало їй життя - історія вразила всіх (фото)

понеділок, 10 серпень 2020, 17:56

Майбутню маму Стеф Арнольд мучило жахливе передчуття, поки вона чекала народження сина. 42-річна жінка була переконана, що вона помре під час пологів, але лікарі переконували її не хвилюватися. Однак, коли під час пологів справи пішли не так, передчутт...