Карма наздогнала? Люди стрибають за борт: Біля Керченської протоки стався потужний вибух, горять два судна (фото, відео)

У нейтральних водах у районі Керченської протоки в понеділок, 21 січня, загорілися два судна під прапором Танзанії. Точної інформації про постраждалих поки немає. НТВ у Telegram передає, що, попередньо, одна людина загинула. При цьому ТАСС стверджує, що постраждалих у НП немає, повідомляють Патріоти України.

"Керчь.ФМ", посилаючись на коментар вахтового матроса одного з кораблів, повідомляє, що на рейді стояли два судна і перевалювали вантаж. Одне, імовірно, "Маестро" — це газовоз. На одному кораблі стався вибух, через що загорілося поруч пришвартоване судно.

"Там твориться щось страшне", — сказав матрос. Судячи з кадрів із місця НП, вогнем охоплена практично вся надводна частина одного з кораблів.

"Рятувальниками отримана інформація, що люди стрибають за борт. На місце спрямований морський буксир. На судах 17 і 14 осіб", — сказав про те, що відбувається, співрозмовник ТАСС у прес-службі Росморрічфлоту.

Джерело повідомило, що на борту судна "Кандій" перебували 17 осіб, із них 9 — громадяни Туреччини, 8 — громадяни Індії. На борту судна "Маестро" перебували 14 осіб, у тому числі 7 громадян Туреччини та 7 громадян Індії.

У Морському рятувально-координаційному центрі Новоросійська повідомили, що до порятунку моряків залучено близько 10 кораблів.

"Рятувальна операція йде. Два пароплава горять, люди у воді. Вісім-десять суден залучено до рятувальної операції. Це якірна стоянка", — сказав співрозмовник агентства.

Олександр Усик прийшов на прощальний молебен УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі

середа, 29 березень 2023, 14:43

Боксера Олександра Усика помітили на богослужінні у Києво-Печерській Лаврі. Від коментарів затятий прихильник УПЦ МП відмовився, сказавши, що «прийшов молитися, а не коментувати». . До слова, спортсмен вірить: церкву Московського патріархату можна очи...

Веніславський розповів, як зміниться закон про мобілізацію

середа, 29 березень 2023, 14:36

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізації в Україні. Про це повідомив член комітету, представник президента у парламенті Федір Веніславський. "За результата...