Карма проклятого "русского мира": На Донбасі найманець-наркоман вбив малолітню дочку коханки

Чоловік, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння побив дитину, при цьому її мати навіть не намагалася йому перешкодити і не викликала потім швидку допомогу.

У окупованому Іловайську кояться страшні речі. Ілюстрація: соцмережі.

В окупованому Іловайську терорист "ДНР" вбив трирічну дівчинку - доньку своєї коханки. Про це в Twitter повідомив блогер Necro Mancer, посилаючись на інформацію з соцмереж, передають Патріоти України.

Так, один з місцевих жителів розповів, що чоловік, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння побив дитину, при цьому її мати навіть не намагалася йому перешкодити і не викликала потім швидку допомогу.

"Рідний батько вбитої дівчинки служить в ополченні "ДНР", сильно засмутився, на похоронах викликали йому швидку, ледь ноги не відняло. Можна уявити, яке лихо. Мати вбитої дитини, на похоронах навіть сльози не зронила", - йдеться в повідомленні.

За його словами, "про це ніде не повідомляється, всі ЗМІ мовчать", оскільки "є серйозні нюанси, про які краще не знати". У свою чергу коментатори заявили, що вбивця також є "військовим ДНР", як і мати загиблої дівчинки.

Хіти тижня. "ФСБшники били током так, что крошились зубы. Ломали черепа до трещин в глазницах. И звали посмотреть на это матерей", - Гудков про нову гучну справу в Росії

середа, 19 лютий 2020, 9:00

"Дмитрий Пчелинцев: 18 лет строгого режима. Илья Шакурский: 16 лет строгого режима. Андрей Чернов: 14 лет строгого режима. Максим Иванкин: 13 лет строгого режима. Михаил Кульков: 10 лет строгого режима. Василий Куксов: 9 лет общего режима. Арман Сагынб...

В Україні з таких лише один: Дніпрянин відновив унікальний британський автомобіль

середа, 19 лютий 2020, 8:30

Компанія Wolseley з'явилася у 1901 році. Створювала дорогі моделі автівок та конкурувала з "Роллс-Ройсом". Після Першої світової війни справи погіршилися і компанії довелося переключитися на легкі спортивні моделі. . Згодом Wolseley Motors Limited при...