Карма? У Японському морі прогримів вибух на російському судні

Унаслідок вибуху в Японському морі дістало пошкодження судно "Партизан" російської судновласницької компанії "Гудзон", повідомляють Патріоти України.

Представник компанії Валерій Уліскін зазначив, що локальний вибух стався в одному із технічних приміщень у носовій частині судна, які зазвичай використовують як комори. Пожежу ліквідували протягом 10 хвилин, після чого судно продовжило шлях.

У компанії "Гуздон" зазначили, що з лівого борту на висоті шести метрів від ватерлінії екіпаж виявив пробоїну "майже правильної трикутної форми". Листи обшивки після влучення невідомого предмета були сильно увігнуті всередину, із чого моряки зробили висновок, що сторонній предмет потрапив на борт зовні.

Уліскін зазначив, що причину вибуху поки важко визначити. У компанії не відкидають, що вибух міг статися, зокрема, внаслідок зіткнення з якимось плавучим або летючим об'єктом, влучення навчального або бойового снаряда, закладеної терористами бомби або влучення уламка метеорита.

Вибухом на судні пошкоджено комори з інвентарем, електропровіддя і швартовно-якірний пристрій. Ремонтувати судно планують у порту в Південній Кореї. За словами Уліскіна, судно було застраховано.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...