Карта "Новоросії" та антиукраїнська символіка: Стало відомо, що знайшли під час обшуку в "РІА Новости" (фото)

На фотографіях з обшуку в редакції правоохоронці зафіксували, зокрема, "георгіївські стрічки", карту "Новоросії" та велику кількість валюти.

Фото: ЗМІ

Дії співробітників видання "РІА Новини Україна", до редакції якого 15 травня з обшуком прийшли співробітники СБУ, кваліфікують як державну зраду, повідомляють Патріоти України.

У слідства є докази виконання журналістами видання проплачених антиукраїнських атак, повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

"У слідства є також і докази того, що громадяни України, які одночасно отримали і громадянство РФ, брали участь в цій дезінформаційній війні", - написав Луценко.

Відзначимо, що якщо суд визнає підозрюваних винними в державній зраді (ст. 111 КК України), то їм загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі.

Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

неділя, 22 вересень 2019, 22:30

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою. Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на с...

Новий автомобільний рекорд встановили в Україні

неділя, 22 вересень 2019, 22:25

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 - 800 тисяч доларів. За літо 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Загалом, зросла кількість проданих машин на 18%. Зусиллями всіх дилерів було п...