"Катерина Гандзюк за декілька днів до нападу на неї казала, що нападатимуть... Не хочу, щоб мою кров показували в новинах у вигляді калюж на асфальті", - Стерненко

"Сьогодні у мене річниця. 365 днів минуло із дня, як на мене вперше напали біля будинку на чиєсь замовлення. За цей рік нікого так і не затримали", - пише на своїй сторінці в Фейсбук активіст Сергій Стерненко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Ані виконавців, ані організаторів чи посередників. Ані, тим більше, замовника. Одеські мусора навіть не намагались робити вигляд що когось шукають. Один раз формально мене допитали і все. А начальник Шевченківського ВП взагалі сказав що нібито то я сам все інсценував.

Той перший напад і відсутність його розслідування призвели до другого та третього. А безкарність цих випадків дала впевненість зловмисникам для нападів і на Віталій Устименко, Михайло Кузаконь, Григорий Козьма та Олег Михайлик.

Сама Катерина Гандзюк за декілька днів до нападу на неї казала що нападатимуть і далі на активістів саме через цю тотальну безкарність. На жаль, вона була права. Тепер ми ходимо на акції Хто замовив Катю Гандзюк? і згадуємо Катерину в минулому часі.

І я не хочу повторити її долю. Не хочу, щоб ви згадували мене в минулому часі. Не хочу, щоб мою кров показували в новинах у вигляді калюж на асфальті. Не бажаю, щоб до списку загиблих було долучено і моє ім'я.

Але треба бути реалістом та казати правду, якою вона б не була. Замовника досі не покарано. За жоден напад на будь-кого з активістів. Що або хто може завадити вбити когось з нас? Питання риторичне.

Тому дуже важливо дотискати справу Гандзюк до покарання замовників. Щоб це стало показовою історією. А після того переходити і до інших кейсів. Щоб кожна тварина, що замислила зло, знала що вона за це заплатить. І немалу ціну. Бо поки платимо тільки ми. Своєю кров'ю та своїми життями".

Першим забив на сполох водій: У готелі під Москвою знайшли мертвим екс-офіцера ФСБ (фото)

середа, 27 жовтень 2021, 23:15

В одному з готелів у Підмосков'ї знайшли мертвим колишнього начальника Ярославського управління Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії Олександра Кубасова. Про це повідомляє РЕН ТВ з посиланням на джерело, передають Патріоти України. За словами джерела...

З архіву ПУ. Як замаринувати гриби на зиму: Рецепт чудового маринаду для всіх видів закуски

середа, 27 жовтень 2021, 23:05

Під час сімейних обідів і святкових застіль хочеться урізноманітнити меню незвичними закусками, такими, як, наприклад, лечо по-болгарськи або східна закуска з баклажанів. Але якщо у вас немає часу на приготування цих страв, завжди можна дістати баночку...