Кефір і "молочка" можуть позбавити здоров'я: Фахівці приголомшили новою заявою

Молочні і особливо кисломолочні продукти вважаються дуже корисними для здоров'я і схуднення, але чи так це насправді?

Ілюстрація: podrobnosti.ua

Розвантажувальні дні на кефірі - це погана ідея, їх краще не практикувати, стверджує українська фітнес-тренер Аніта Луценко. У кожної людини є своя добова норма молочних продуктів, їх занадто активне вживання може погано вплинути на самопочуття, зазначила фахівець, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Сколько же молочной продукции можно употреблять ежедневно, не опасаясь неприятных последствий? По мнению фитнес-тренера суточная норма молочных продуктов не должна превышать суммарно 150 г творога, 250 мл кефира или 250 мл натурального йогурта, 40 г твердого сыра. Все, что больше -- уже перебор, который чреват неприятными последствиями для организма.

"При злоупотреблении кисломолочными продуктами в организм попадает много кальция, который может негативно влиять на щитовидную железу, а также приводить к дефициту железа и цинка, чреватому кислородным голоданием клеток и целлюлитом", - объяснила Анита Луценко.

Также эксперт посоветовала употреблять жирные молочные продукты, а не обезжиренные. Чем ближе к нулю показатель жирности молочного изделия, тем больше вероятности того, что в нем содержится изрядная доза сахара и сахарозаменителей вместо жира, сказала фитнес-тренер".

Українці встановили рекорд на ринку автомобілів: ТОП найпопулярніших марок

понеділок, 5 червень 2023, 12:59

У травні на українському ринку нових комерційних вантажних автомобілів було реалізовано 955 авто, що є найкращим результатом за останні 15 місяців, передають Патріоти України. Як повідомляє "Укравтопром", у порівнянні з торішнім травнем, реєстрації в ц...

У Рівному покарали водія маршрутки за образу матері загиблого воїна

понеділок, 5 червень 2023, 12:26

У Рівному покарали водія маршрутки за образу матері загиблого воїна. Тепер він більше не має права працювати у сфері перевезень. Про таку міру покарання для чоловіка повідомив міський очільник Олександр Третяк у Telegram, передають Патріоти України. "...