Кефір і "молочка" можуть позбавити здоров'я: Фахівці приголомшили новою заявою

Молочні і особливо кисломолочні продукти вважаються дуже корисними для здоров'я і схуднення, але чи так це насправді?

Ілюстрація: podrobnosti.ua

Розвантажувальні дні на кефірі - це погана ідея, їх краще не практикувати, стверджує українська фітнес-тренер Аніта Луценко. У кожної людини є своя добова норма молочних продуктів, їх занадто активне вживання може погано вплинути на самопочуття, зазначила фахівець, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Сколько же молочной продукции можно употреблять ежедневно, не опасаясь неприятных последствий? По мнению фитнес-тренера суточная норма молочных продуктов не должна превышать суммарно 150 г творога, 250 мл кефира или 250 мл натурального йогурта, 40 г твердого сыра. Все, что больше -- уже перебор, который чреват неприятными последствиями для организма.

"При злоупотреблении кисломолочными продуктами в организм попадает много кальция, который может негативно влиять на щитовидную железу, а также приводить к дефициту железа и цинка, чреватому кислородным голоданием клеток и целлюлитом", - объяснила Анита Луценко.

Также эксперт посоветовала употреблять жирные молочные продукты, а не обезжиренные. Чем ближе к нулю показатель жирности молочного изделия, тем больше вероятности того, что в нем содержится изрядная доза сахара и сахарозаменителей вместо жира, сказала фитнес-тренер".

Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди: які умови

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:56

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...