"Хамство путінської Росії об'єднало всіх нормальних людей", - Шендерович у Києві (відео)

Росія в її нинішньому вигляді зіграла дуже важливу роль у становленні української держави, хоча це коштувало великих страждань багатьом українцям.

Віктор Шендерович. Фото: russianweek.ca.

Російський публіцист і журналіст Віктор Шендерович приїхав до Києва зі своїми виставами і в одній із них він виступить із легендою українського театру Адою Роговцевою, передають Патріоти України.

В інтерв'ю перед виставами він розповів про свої стосунки з українським глядачем і заявив, що Росія в її нинішньому вигляді зіграла дуже важливу роль у становленні української держави. "Стільки любові і тепла, стільки я отримую в останні роки від українців - це безпрецедентно ... Сьогодні Росія зробила дуже багато для становлення української державності. Ви маєте подякувати Володимиру Володимировичу. Хамство путінської Росії об'єднало всіх нормальних людей", - каже Шендерович.

Джерело: Цензор.НЕТ

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...

Українська модель Хлистун поскаржилася на провокації журналістки із Росії

неділя, 29 січень 2023, 13:14

Українська модель Даша Хлистун розповіла, як російська журналістка намагалася поговорити з нею у Франції, де зараз проходить Тиждень моди. За її словами, дівчина знала, що вона з України і, ймовірно, намагалася за її рахунок підняти активність на своєм...