Хіти тижня. " - Женщина! Ну гаварите па-русски! Я не панимаааю. - О, а шо ж ти, любий, сюди приперся, шо не панімаєшь? П..уй в свою е..ную Масковию!" - діалог з Донецька

"Воспоминания 2015 года. Жара. Остановка. Автобус "гуманитарного" типа, в народе метко прозванный "лоховоз", - пише у своєму блозі Анна Рустамова, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Бабушки и дедушки, плотно утрамбованные в жарком нутре этого чуда автопрома. В наушниках внезапно глохнет музыка и я в панике хватаюсь за карман с телефоном - «Неужели сперли??» Нет, просто отошел разъем. Выдыхаю и пытаюсь переподключиться. Краем уха улавливаю за спиной разговор и, обернувшись, не сдерживаю ехидной ухмылки:

- Та шо ти мені оце говориш?? Он, смотри, на табло написано - «Наступна зупинка - училище номер 22». А тобі ще три зупинки!!

Чмошник в камуфляже, которому бодрая бабулька пытается втолковать маршрут, изображает глубокую работу мысли:

- Женщина! Ну гаварите па-русски! Я не панимаааю, что вы отэто гаварите!!

- О, а шо ж ти, любий, сюди приперся, шо не панімаєшь?? Я тут все життя живу, так шо не вказуй мнє, на какой мове говорити! Їхай ото у свой Ростов!

- Я не с Раастова..я с Падмасковья… , - обиженно кривит морду камуфляжник.

- Так и пи..уй в свою е..ную Масковию!!!

Бабулька гордо подхватывает сумку и бодренько вылезает на своей остановке.

Автобус ехидно ухмыляется.

На табло бегущая строка «Наступна зупинка..".

З архіву ПУ. "Я встигала купити вареної ковбаси, кока-колу, прийти додому і накрити стіл": Леся Нікітюк розповіла, як підпільно торгувала на ринку (відео)

субота, 22 січень 2022, 19:00

Українська телеведуча Леся Нікітю розповіла про те, як в дитинстві торгувала продуктами на ринку. Так, за словами зірки, вона робила це у таємниці від своїх батьків - підпільно. Такими подробицями Нікітюк поділилася в інтерв'ю YouTube-програмі "В гостя...

"У нас свої моральні принципи": В Івано-Франківську кав'ярня увімкнула російський реп (відео)

субота, 22 січень 2022, 18:59

В Івано-Франківську кав'ярня, після зауваження про увімкнений російський реп на восьмий рік війни з РФ, заявила що має "свої моральні принципи". Відео опублікувала група "Рагу.лі" у Facebook, передають Патріоти України. . На зауваження: "Навіщо ви на ...