
Зірка фільму "Іронія долі, або З легким паром!" Барбара Брильська розповіла про трагедію, яка сталася у її родині. У 2018 році артистка втратила свою матір, а також помер її колишній чоловік і батько дітей Брильської. Про серйозні втрати і переживання Барбара розповіла в інтерв'ю для видання "СтарХит", передають Патріоти України.
Брильська зазначила, що після ланцюжка трагічних подій їй буквально "не хочеться жити". Актриса почувається самотньою, а ще звинувачує медиків у тому, що вони зневажливо поставилися до її мами.
"2018 рік став для мене найгіршим. За винятком того року, коли померла моя донька, цей був найжахливішим. Тепер пішов із життя батько моїх дітей і моя мама. Мені не хочеться жити, немає сил. Я завжди була дуже енергійною. Зараз теж хочеться зробити і те, і це, а сил ніяких на це немає. Є актори, які живуть до ста років, але я не хочу", – висловилася актриса.
Також вона зазначила, що в смерті своєї матері звинувачує медиків, незважаючи на солідний вік жінки – матері Брильської було 99 років. "Знаєте, моїй мамі було 99 років, вона повинна була дожити до сторіччя, але зламала ногу. У цьому віці її просто залишили вдома, через декілька днів вона померла. У неї почалися запальні процеси, але коли вони дізналися, скільки мамі років, вирішили не допомагати. Це жахливо", – розповіла зірка "Іронії долі".
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...