Хіти тижня. "А сколько убили мы сами? Побольше, чем на Второй мировой войне": У Росії зробили несподіване зізнання

У Росії кількість абортів перевищила кількість загиблих у Другій світовій війні. Про це заявив голова Патріаршої комісії з питань сім'ї та захисту материнства і дитинства Дмитро Смирнов. Він закликав "змінити суспільну свідомість", повідомляють Патріоти України.

"Нам потрібно вибрати між християнством і фашизмом. Ми ходимо на "Безсмертний полк", але це вбили вороги. А скільки вбили ми самі? Побільше, ніж за Другу світову війну", - заявив священик на форумі Охорона репродуктивного здоров'я сім'ї та дитини. Також Смирнов висловив обурення тим, що аборти в Росії роблять в рамках системи обов'язкового медстрахування.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...