Хіти тижня. А ви це знали? Простий спосіб, як виявити, що людина бреше

Температура носа видає людину, яка говорить неправду. До такого висновку прийшли вчені з університету Гранади, повідомляють Патріоти України.

Так, групі випробовуваних запропонували обдурити своїх близьких по телефону. За добровольцями стежили за допомогою тепловізорів - пристроїв, що дозволяють визначити розподіл температури на досліджуваній поверхні.

На інфрачервоних зображеннях стало помітно, що якщо людина намагалася обдурити, температура її носа зменшувалася на 1,2 градуси, а лоб нагрівався приблизно на півтора градуси.

За словами вченого Еміліо Гомеза Мілано, падіння температури провокує хвилювання, яке відчуває людина, яка змушена говорити неправду.

Крім того, при обмані посилюється розумова робота, що веде до підвищення температури чола. Мілано зазначив, що результати підтвердилися в 80% експериментів, що робить цей метод на 10% точнішим детектора брехні.

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...