Хіти тижня. А ви це знали? Простий спосіб, як виявити, що людина бреше

Температура носа видає людину, яка говорить неправду. До такого висновку прийшли вчені з університету Гранади, повідомляють Патріоти України.

Так, групі випробовуваних запропонували обдурити своїх близьких по телефону. За добровольцями стежили за допомогою тепловізорів - пристроїв, що дозволяють визначити розподіл температури на досліджуваній поверхні.

На інфрачервоних зображеннях стало помітно, що якщо людина намагалася обдурити, температура її носа зменшувалася на 1,2 градуси, а лоб нагрівався приблизно на півтора градуси.

За словами вченого Еміліо Гомеза Мілано, падіння температури провокує хвилювання, яке відчуває людина, яка змушена говорити неправду.

Крім того, при обмані посилюється розумова робота, що веде до підвищення температури чола. Мілано зазначив, що результати підтвердилися в 80% експериментів, що робить цей метод на 10% точнішим детектора брехні.

В уряді вирішили відмовитись від будівництва нового житла для переселенців: Чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 13:23

В Україні хочуть відмовитись від будівництва нового житла для переселенців. Йдеться про модульні містечка, які доволі затратні і не вельми комфортні. Натомість вкладатимуть гроші в облаштування соціальних гуртожитків на базі порожніх будівель, передают...

Який вигляд має "Азовсталь" сьогодні: У мережі показали моторошні кадри легендарної фортеці

понеділок, 29 травень 2023, 12:59

За рік окупації Маріуполя російські загарбники так і не почали виконувати власну обіцянку про створення "технопарку" на руїнах знищеної військами РФ "Азовсталі". Байки про "технопарк" загарбники час від часу запускають у інформаційний простір для іміта...