Хіти тижня. А ви це знали? ТОП-9 функцій тіла, якими людина не може керувати

До списку неконтрольованих процесів входять "гусяча шкіра", утворення слини, позіхання і розмноження бактерій всередині організму і на поверхні тіла.

Ілюстрація: lifehacker.ru

Вчені назвали біологічні функції організму, які виникають просто так і людина не може їх контролювати, повідомляють Патріоти України.

Випадіння волосся. Зменшення кількості волосся залежить від різних факторів, та зупинити це неможливо. Часто це пов’язано із генетикою. Також грає роль густина, товщина і гранична довжина, до якої виростає волосся.

Ріст нігтів. У жодної людини нігті не виростають на однакову довжину. У правші вони швидше ростимуть правій руці, у шульги– на лівій. За місяць вони стають довшими на 2,5 мм.

Вироблення жиру. Це відбувається незалежно від того, чи хоче цього людина. Він потрібен для того, щоб шкіра залишалася у хорошому стані, захищена від забруднень і інших шкідливих впливів довкілля.

Нав’язливі думки. У понад 90% людей з’являються нав’язливі думки перед сном. У деяких людей цей процес трансформується у психічне захворювання. також вчені не знають, чому з’являються сни та як зробити так, щоб ними можна було керувати.

Найстрашніша зима позаду: Одразу у шести областях України вимикають опалення

понеділок, 27 березень 2023, 15:40

Україна успішно завершує зиму і вже в шести областях почали відключати опалення. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов у Facebook. Таким чином, у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та...

Українців попередили про складну погоду - вдарить до 12 градусів морозу!

понеділок, 27 березень 2023, 15:40

В Україні найближчим часом очікується суттєве, але короткочасне похолодання. Погода різко зміниться вже у вівторок, 28 березня. Про це попередив синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріоти України. "Після тривалого періоду аномального тепла в Україні в...