"Частина моєї сім'ї, сестри моєї бабусі, жили в Криму, я знаю Крим і люблю його з дитинства, і можете повірити моєму слову: виселення кримських народів - татар, греків, болгар, небагатьох, що залишилися женовезів, вихідців з середньовічної Генуї, і інших - почалося в 1944 р., за радянської влади", - зазначила Улицька в інтерв'ю виданню isrageo.com, передають Патріоти України.
За її словами, головну проблему Криму - погане водопостачання - влада не вирішила. "Потім Крим перейшов до України, поміняли вивіски з російської на українську, але висихання Криму тривало. Він ставав арідною (посушливою - ред.) землею. Повернулися татари. Я була щаслива, вважаючи, що вони будуть дбати про кримську землю, але цього я не побачила: прибережна лінія перетворилася в турецький базар, а проблемою водопостачання татари теж не зайнялися", - сказала письменниця.
Вона додала, що важливо, щоб проблеми півострова були вирішені. "І сьогодні я змушена сказати, що я буду вітати будь-який уряд, хоч генуезький, яке дбатиме про цю чудову, прекрасну землю, а не отримувати від неї доходи, забуваючи про те, що вона гине від висихання. Головне, щоб правили в Криму не варвари, а люди, що люблять цю землю, і мені особисто абсолютно все одно, будуть вони українці, росіяни, татари чи німці. Головне, щоб вони не були варварами", - підсумувала Улицька.
Дуже часто за споживанням російського контенту не стоїть свідомий вибір, не стоїть українофобія, не стоїть заперечення українства. Про це заявив український письменник, музикант та військовослужбовець Сергій Жадан в інтерв'ю проєкту "Люди змін з Лесею ...
Для здобувачів вищої освіти за медичними та фармацевтичними спеціальностями збираються відновити обов’язкову військову підготовку. Про це йдеться у законопроекті 13276 про внесення змін до статті 11 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» ...