Хіти тижня. "Алла, як ти могла": Друзі Пугачової обурені її поведінкою (фото)

Друзі Алли Пугачової ображаються на легендарну співачку, повідомляють Патріоти України.

Так, поведінка легенди естради Алли Пугачової останнім часом викликає подив. Справа в тому, що примадонна перестала не тільки брати участь в концертах, але й взагалі відвідувати їх. Створюється враження, що вона зреклася шоу-бізнесу.

Багато фанатів пов’язують це з сімейним побутом співачки. Але, тим не менше, як впевнені і шанувальники, і колеги Пугачової, сім’я не повинна позначатися на друзях. В даний час примадонна відпочиває з сім’єю на одному з елітних курортів.

Варто відзначити, що раніше свою відпустку Алла Пугачова проводила на віллі в Юрмалі. Лайма Вайкуле очікувала, що легендарна співачка і в цьому році вшанує присутністю її країну. Але Пугачова в Юрмалу не поїхала.

Пугачева, галкин, Вайкуле

«Просто вони хочуть для своїх дітей теплу воду, а в серпні в Юрмалі вода завжди прохолодна. У Алли з’явилася альтернатива Юрмалі. Хоча даремно вони планують мотатися туди: там бувають холодні вітри, які отруюють все навколо. Може саме через них швидше доберуться до Ризького морського узбережжя. Я буду чекати», – зазначила Вайкуле.

Деякі друзі примадонни навіть затамували на неї образу через постійні ігнори. Пугачова відмовилася відвідати і концерт Лепса, і ювілейний вечір Домогарова. Хоча співачку хотіли бачити просто як гостю, і навіть не розраховували залучати її до сценічних дійств. «Як ти могла, Алла?», – іронізують з цього приводу друзі і колеги зірки.

Разом з тим, Пугачова прийняла запрошення Миколи Баскова. Разом з представником застрахованого «золотого голосу Росії» примадонна подивилася футбольний матч між Росією і Хорватією. Голосистий блондин опублікував відповідне фото, чим немало здивував прихильниць.

Пережив катування окупантів, але не встиг доїхати до рідних: У мережі розповіли історію українця, який підірвався на ворожій міні

субота, 26 листопад 2022, 10:40

В Україні продовжують згадувати історії цивільних і військових, яких убила Росія. Серед них – 53-річний Іван Помилуйко з Чернігова, який пережив полон російських окупантів, а потім підірвався на їхній міні у Ягідному, передають Патріоти України. 1 квіт...

Вони наближають перемогу! Захисникам України на Херсонщині потрібна допомога: долучитися може кожен (фото)

субота, 26 листопад 2022, 9:59

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен. "Війна, на жаль, триває... Вона н...