Хіти тижня. Батько-лікар передчував лихе: З'ясувалися нові деталі смерті Гандзюк

Протягом останніх трьох місяців Катерина Гандзюк, яка померла в неділю, 4 листопада, в київському опіковому центрі, пережила 13 операцій. Остання була зроблена за кілька днів до смерті, повідомляють Патріоти України.

Клінічною причиною смерті активістки вважають відрив тромбу. Можливо, незважаючи на молодість (Гандзюк було 33 роки), організм потерпілої не витримав наслідків нападу. Тромб під коліном утворився після передостанньої операції.

Батько активістки - лікар, він постійно був разом з дочкою і звертав увагу медиків на те, що цей тромб необхідно видалити. За кілька днів до смерті активістці зробили ще одну операцію, після чого тромб зрушився з місця. Чи була причиною смерті Гандзюк недбалість лікарів, повинна показати експертиза.

Як пише The Newsroom, на більшій частині постраждалих ділянок тіла Гандзюк останнім часом було помітно поверхневе загоєння. Їй було дозволено виїхати на лікування за кордон. Проводити реабілітацію активістки погодилися в Австрії. Гроші на лікування нібито були вже зібрані, а контракт з австрійською клінікою підписаний.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...