Хіти тижня. Батько-лікар передчував лихе: З'ясувалися нові деталі смерті Гандзюк

Протягом останніх трьох місяців Катерина Гандзюк, яка померла в неділю, 4 листопада, в київському опіковому центрі, пережила 13 операцій. Остання була зроблена за кілька днів до смерті, повідомляють Патріоти України.

Клінічною причиною смерті активістки вважають відрив тромбу. Можливо, незважаючи на молодість (Гандзюк було 33 роки), організм потерпілої не витримав наслідків нападу. Тромб під коліном утворився після передостанньої операції.

Батько активістки - лікар, він постійно був разом з дочкою і звертав увагу медиків на те, що цей тромб необхідно видалити. За кілька днів до смерті активістці зробили ще одну операцію, після чого тромб зрушився з місця. Чи була причиною смерті Гандзюк недбалість лікарів, повинна показати експертиза.

Як пише The Newsroom, на більшій частині постраждалих ділянок тіла Гандзюк останнім часом було помітно поверхневе загоєння. Їй було дозволено виїхати на лікування за кордон. Проводити реабілітацію активістки погодилися в Австрії. Гроші на лікування нібито були вже зібрані, а контракт з австрійською клінікою підписаний.

Заглянув під капот і обімлів: Механік знайшов несподівану причину поломки авто

вівторок, 28 березень 2023, 18:25

У Мережі набирає популярності відео, на якому механік ремонтує авто. Запис вже зібрав понад 3,6 млн переглядів, передають Патріоти України. Заглянувши під капот зламаного автомобіля, майстра чекав неприємний сюрприз. Несправність Toyota V6 полягала не ...

"П’ють, влаштовують вечірки": що відомо про хлопців, яких звинувачують у зґвалтуванні дівчинки на Закарпатті

вівторок, 28 березень 2023, 17:57

Справа про зґвалтування 14-річної дівчинки трьома підлітками на Закарпатті набула великого розголосу після того, як суд вирішив покарати кривдників умовним позбавленням волі з відтермінуванням вироку на 2 роки. При цьому від скоєння злочину до винесенн...