Хіти тижня. Більше не фантастика: Під льодами Антарктики знайшли життя

В Антарктиці знайшли збережені трупи крихітних тварин в озері Мерсер. Решки виявили на глибині 1 км, повідомляють Патріоти України.

Американські дослідники з Університету Монтани взяли проби з озера Мерсер. За допомогою спеціальних пристрої, які вимірюють температур води, виявили в мулі останки діамантових водоростей, членистоногих і рослин.

Знайдені організми живуть не в водоймах, а на землі. В озеро їх віднесло течією річок з Трансантарктичних гір. "Антарктида - це місце на Землі, якого найменше торкнулися люди, і тому воно є дивовижною лабораторією для розуміння життя, біорізноманіття та льодовикової історії нашої планети", - сказала директор Інституту арктичних досліджень Дартмутського коледжу Росс Вірджинія.

Зараз учасники експедицій проводять дослідження і аналіз знайдених рештків. Вчені хочуть з'ясувати, як бактерії змогли вижити в озері, яке відрізане від зовнішнього світу. Ймовірно, живність з'явилася у підземних озерах Антарктики кілька тисяч років тому.

Український гімнаст відмовився виходити на один поміст з російськими спортсменами

субота, 21 травень 2022, 11:51

Український гімнаст Ілля Ковтун відмовився виступати на командному чемпіонаті Італії зі спортивної гімнастики через росіян. Про це повідомив офіційний сайт клубу Palestra Ginnastica Ferrara, за який мав виступати український гімнаст, передають Патріоти...

Повернувся в РФ за обміном: Льотчик, який бомбив міста в Україні, помер у страшних муках

субота, 21 травень 2022, 8:56

У Росії помер льотчик Вадим Алаєв, який потрапив у полон після того, як бомбив мирні населені пункти України. Його повернули країні-агресору під час обміну полоненими 19 квітня. Вже вдома він помер від страшних опіків, отриманих в загорівся після підби...