Хіти тижня. "Б*ндеровская погань!": Пропаг*ндон Соловйов влаштував скандал в ефірі через Сталіна (відео)

Топ-пропагандист Росії Володимир Соловйов влаштував жорстку суперечку з одіозним українським експертом В'ячеславом Ковтуном, який внесений у базу "Миротворця", повідомляють Патріоти України.

Приводом для конфлікту стала дискусія про особистість Йосипа Сталіна і вимога українця прибрати його прах із кремлівської стіни. Бурхлива суперечка сталася між ними в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Зараз ми ще будемо всіляку бандерівську погань слухати, кого нам звідки прибирати! Ви відновіть-но пам'ятники радянської епохи, відновіть у Львові стелу народу-визволителю! Зараз ви мені ще будете говорити! Я вам простіше скажу: ми зараз за ніс вас будемо брати і тикати, як собаку, у власне лайно, щоб знали, як капості робити!" — скипів рупор злочинного путінського режиму.

Після цього Ковтун поцікавився у Соловйова, чи захищає він у такий спосіб тирана Сталіна, чим викликав ще більший гнів у опонента.

"Ми не Сталіна захищаємо, а радянський народ-переможець! А ти мені що, Шухевича захищаєш? Тобто ти намагаєшся порівняти есесівську сволоту, яка знищувала людей, зі Сталіним?!" — не вгамовувався пропагандист.

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...

Хіти тижня. "Бомбить тот Воронеж": Чому дочка Сталіна, племінниця Брежнєва і внучка Горбачова живуть у капіталістичних країнах

середа, 27 березень 2019, 0:10

Їхні батьки та діди побудували "страну, где так вольно дышит человек", але дівчата цього однозначно не оцінили... "Имел счастье пообщаться с любителями и защитниками СССР. Их, некрофилов, много. Впечатление, что они размножаются почкованием. Я уже уста...