
В окупованій Горлівці місцеві жителі 6 лютого повстали проти бойовиків, які розмістили гаубицю прямо посеред житлового району. Про те, як горлівчане поставили на місце окупантів, розповів користувач Facebook Олександр Соколов з посиланням на місцеві джерела, передають Патріоти України.
Інцидент трапився вранці в районі, що поруч з шахтою ім. Румянцева. У терористів "ДНР" там стався серйозний конфлікт з місцевими жителями. "Суть такова: армейский КамАЗ притянул гаубицу (по описанию местных - Д-30), и обслуга начала готовить орудие прямо на перекрестке улиц частного сектора. Но жители близлежащих домов начали скандалить", - розповів Соколов, уточнивши, що горлівчане не захотіли відповідь ЗСУ на дахи своїх будинків. В результаті терористи були "повержены".
"После получасовой перепалки орки таки свернули манатки и уехали подальше от безумных теток", - поділилося інформацією джерело, уточнивши, що у жителів Горлівки явно "инстинкт самосохранения победил телевизор".
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...