
У селі Чигири Благовіщенського району Амурської області РФ утворилася фекальна гірка, на якій катаються діти. Така нездорова ситуація склалася через переповнення септиків недавно побудованих триповерхових будинків на вулиці Олексіївській, повідомляють Патріоти України.
За словами жителя одного з приватних будинків, перший тривожний дзвінок пролунав ще у вересні минулого року. Тоді в триповерхових будинках переповнився септик, і його вміст вийшов назовні. Проблему вирішили: приїхала машина і відкачала нечистоти. А під новий рік септик знову переповнився, і його вміст вільно потік по дорозі вниз, до котеджів. На гірці, що утворилася, катаються діти.
"Я їх ганяю, адже невідомо, яка зараза в цих стічних водах, а вони на одязі та взутті це несуть додому", – переймається місцевий житель Олексій. Причина появи такої гірки, за словами місцевих жителів, криється в тому, що керуюча компанія, що обслуговувала будинки № 4 і № 4/1 по Олексіївській, відмовилася обслуговувати їх через те, що мешканці триповерхівок відмовилися платити за вивезення стічних вод, вважаючи плату необґрунтовано високою. В результаті конфлікту постраждали приватні будинки під горою, на якій побудували триповерхівки.

Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...