
У селі Чигири Благовіщенського району Амурської області РФ утворилася фекальна гірка, на якій катаються діти. Така нездорова ситуація склалася через переповнення септиків недавно побудованих триповерхових будинків на вулиці Олексіївській, повідомляють Патріоти України.
За словами жителя одного з приватних будинків, перший тривожний дзвінок пролунав ще у вересні минулого року. Тоді в триповерхових будинках переповнився септик, і його вміст вийшов назовні. Проблему вирішили: приїхала машина і відкачала нечистоти. А під новий рік септик знову переповнився, і його вміст вільно потік по дорозі вниз, до котеджів. На гірці, що утворилася, катаються діти.
"Я їх ганяю, адже невідомо, яка зараза в цих стічних водах, а вони на одязі та взутті це несуть додому", – переймається місцевий житель Олексій. Причина появи такої гірки, за словами місцевих жителів, криється в тому, що керуюча компанія, що обслуговувала будинки № 4 і № 4/1 по Олексіївській, відмовилася обслуговувати їх через те, що мешканці триповерхівок відмовилися платити за вивезення стічних вод, вважаючи плату необґрунтовано високою. В результаті конфлікту постраждали приватні будинки під горою, на якій побудували триповерхівки.

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...