Хіти тижня. Будьте пильними: Як автомобілістів обманюють на АЗС (відео)

В мережі розповіли про ще один спосіб обману клієнтів автозаправних комплексів.

Про це пише Аvtoblog, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Помните видео, на котором сотрудники автозаправки, пользуясь отсутствием владельца авто, сливают часть купленного им бензина в канистры? Кажется, с тех пор водители настороже и стали обращать внимание на такие вещи.

И, судя по всему, такой тренд имеет место на разных заправках. Например, автор этого видео выбрасывал чек в урну на заправке и наткнулся на то, что в урнах спрятаны канистры и баклажки с бензином. Возможно, туда их прячут заправщики, чтобы в нужный момент достать и слить немного бензина для себя.

Впрочем, администраторы заправки не смогли ничего пояснить на вопрос автолюбителя. Возможно, отреагируют представители нефтяной компании.

Опублікував: Олег Устименко

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...