
Житель Сум отримав квитанцію за споживання електроенергії на суму 133 тисячі гривень, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу "Сумобленерго".
Фахівцям "Сумобленерго" вдалося з'ясувати, що причиною такого величезного рахунки за електрику стала помилка в показаннях лічильника, які споживач передав 2 січня 2019 року за допомогою sms. Замість необхідних чотирьох цифр, він відправив п'ять. Тому система нарахувала йому в рази більше спожитої електроенергії і сформувала рахунок на 133 тисячі гривень.
Помилку в рахунку помітила контролер "Сумобленерго". Поки що коректність показань лічильника перевірити не вдалося. У наступному рахунку за електроенергію пройде коригування цієї суми і споживач не понесе ніяких додаткових фінансових витрат. "Будь ласка, уважно передавайте показання лічильників електроенергії для коректних розрахунків за її споживання. Нагадаємо, робити це потрібно з 1 по 5 число кожного місяця", - просять у прес-центрі компанії.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...