
Житель Сум отримав квитанцію за споживання електроенергії на суму 133 тисячі гривень, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу "Сумобленерго".
Фахівцям "Сумобленерго" вдалося з'ясувати, що причиною такого величезного рахунки за електрику стала помилка в показаннях лічильника, які споживач передав 2 січня 2019 року за допомогою sms. Замість необхідних чотирьох цифр, він відправив п'ять. Тому система нарахувала йому в рази більше спожитої електроенергії і сформувала рахунок на 133 тисячі гривень.
Помилку в рахунку помітила контролер "Сумобленерго". Поки що коректність показань лічильника перевірити не вдалося. У наступному рахунку за електроенергію пройде коригування цієї суми і споживач не понесе ніяких додаткових фінансових витрат. "Будь ласка, уважно передавайте показання лічильників електроенергії для коректних розрахунків за її споживання. Нагадаємо, робити це потрібно з 1 по 5 число кожного місяця", - просять у прес-центрі компанії.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...