Хіти тижня. Чекайте "листів щастя": У МВС зробили серйозне попередження для водіїв

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій заявив про те, що до кінця року в країні повинна запрацювати нова система попередження порушників ПДР, яка передбачає отримання ними так званих «листів щастя».

Про це Криклій заявив на конференції з безпеки дорожнього руху, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
«До кінця року система повинна запрацювати. В даний час мова йде не про повне розгортання по всій країні, а заробити на найбільш аварійних ділянках доріг. Це буде 200-300 комплексів по всій країні», - уточнив Криклій.
За словами представника МВС, на відміну від 2005-2006 років, коли так звані «листи щастя» були визнані юридично нікчемними через неузгодженість законодавства, на сьогоднішній день система вже буде працювати за законом через прописану в законодавстві норму про те, що відповідальність за порушення ПДР покладається на власника транспортного засобу, незалежно від того, хто ним керує на момент фіксації порушення.
Також Криклій додав, що в разі, якщо власник транспортного засобу - фізична особа, то штраф буде платити саме власник, а якщо юридична - то керівник юридичної особи.
Щодо автомобілів на так званих «евробляхах», то «листи щастя» будуть приходити за адресою того, хто придбав поліс ОСАГО або ж поліс КАСКО. Єдині, хто зможе уникнути штрафу за порушення ПДР в режимі автоматичної фіксації, це ті власники «евроблях», які не застрахували свій автомобіль ні з автоцивілки, ні по КАСКО.

Крім того, як пояснив начальник Головного сервісного центру МВС, квитанції про сплату штрафів разом з копією протоколу про порушення ПДР будуть направляти власникам автомобілів поштою, але з обов'язковим повідомленням про отримання листа або адресатом, або ким-небудь з його близьких, які проживають за його адресою «Будуть тільки рекомендовані листи. Вони дорожчі, але інакше у нас не буде інформації, отримано лист чи ні».

Опублікував: Олег Устименко

Зима неочікувано повернулась: Що тепер робити з автівкою

середа, 29 березень 2023, 1:00

Похолодання в середині весни не бувають довгими, але неприємностей можуть накоїти чимало. Раптове похолодання після приємного тепла не просто зіпсувало нам весняний настрій. Багато хто з водіїв вже встиг укомплектувати машину по-літньому, і що тепер р...

Здійснив більше 80-ти бойових вильотів: Під час завдання загинув український льотчик (фото)

середа, 29 березень 2023, 0:29

Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї, штурман Денис Кирилюк. Про це повідомляє 831-а бригада тактичної авіації у Facebook, передають Патріоти України. "Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який зд...