Хіти тижня. "Чоловіки не зможуть навести порядок у країні, тому що злодії": Карпатський ворожбит сказав, коли в Україні буде порядок (відео)

Василь Ілюк мешкає в селі Ільці Верховинського району над самим Черемошем. Про себе каже, що ґазда, будівельник і трохи ворожбит.

Василь Іванович Ілюк наголошує, що він не мольфар. Ворожбит тому що бачить, що буде. А ще зрідка, каже, дає поради добрим людям, якщо ті справді потребують, - передають Патріоти України з посиланням на видання Курс.

Василь Ілюк, каже, що знає, коли в країні буде лад і процвітання. Для цього начебто треба, щоб Україною керувала жінка. Не конче Юлія Тимошенко, бо "вона преться", а будь-яка. Тоді Україна воскресне. Чоловіки не зможуть навести порядок в країні, тому що злодії, каже дідусь.

А ще старий вважає Карпати краєм понад усі місця світу. Як будівельник він немало поїздив колишнім СРСР, тож може порівнювати. І за міжнародними новинами стежить. "Глянь, хіба в нас є урагани, цунамі, чи десь за горбами вулкан димить? Нема! Тут благодать і спокій", каже Василь Ілюк.

Опублікував: Олег Устименко

"Наш прекрасний синій мармур": Астронавт показав вражаюче фото Землі

понеділок, 3 серпень 2020, 20:44

"Наш прекрасний синій мармур", - підписав він фото, порівнюючи планету Земля з мармуровою плиткою.

Хіти тижня. Нова авантюра Зе-команди: Як "слуги народу" готують українцям електронне рабство

понеділок, 3 серпень 2020, 20:30

Всіх фізичних і юридичних осіб хочуть ощасливити обов'язковими е-адресами, які можуть стати каналами для шахрайського і політичного спаму. "Зе-власть собралась предпринять грандиозную авантюру. И это у нее вполне может получиться в ближайшие месяцы. О ...