Хіти тижня. "Чоловіки не зможуть навести порядок у країні, тому що злодії": Карпатський ворожбит сказав, коли в Україні буде порядок (відео)

Василь Ілюк мешкає в селі Ільці Верховинського району над самим Черемошем. Про себе каже, що ґазда, будівельник і трохи ворожбит.

Василь Іванович Ілюк наголошує, що він не мольфар. Ворожбит тому що бачить, що буде. А ще зрідка, каже, дає поради добрим людям, якщо ті справді потребують, - передають Патріоти України з посиланням на видання Курс.

Василь Ілюк, каже, що знає, коли в країні буде лад і процвітання. Для цього начебто треба, щоб Україною керувала жінка. Не конче Юлія Тимошенко, бо "вона преться", а будь-яка. Тоді Україна воскресне. Чоловіки не зможуть навести порядок в країні, тому що злодії, каже дідусь.

А ще старий вважає Карпати краєм понад усі місця світу. Як будівельник він немало поїздив колишнім СРСР, тож може порівнювати. І за міжнародними новинами стежить. "Глянь, хіба в нас є урагани, цунамі, чи десь за горбами вулкан димить? Нема! Тут благодать і спокій", каже Василь Ілюк.

Опублікував: Олег Устименко

Вчені відшукали нову найглибшу точку суходолу

субота, 14 грудень 2019, 7:55

Американські вчені виявили найглибшу впадину на земній кулі поза світового океану, повідомляють Патріоти України з посиланням на BBC. "Найглибша точка Землі була виявлена у Східній Антарктиді, під льодовиком Денмані", йдеться у заяві. Глибина впадини с...

Хіти тижня. "Будні відставленого політика, або Кулявлоб-2": Двійник Яценюка засвітився на відео

субота, 14 грудень 2019, 1:00

У мережі з'явилося відео з чоловіком, який дуже схожий на експрем'єра України Арсенія Яценюка. Кадри оприлюднив у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України. На ролику видно чоловіка в окулярах, який тримає в руках камеру. "Людина ...