Хіти тижня. Чому німці найбільше не люблять росіян

Третину німців дратують туристи з Росії, бо ті заважають відпочивати. Німцям не подобається також любов росіян до випивки.

Туристи з Росії / фото з відкритих джерелЖителі Німеччини найбільше не люблять російських туристів. Такі результати опитування на німецькій спеціальній онлайн-платформі ab-in-den-urlaub, передають Патріоти України.

Третину німців дратують туристи з Росії, адже виробляють дуже багато шуму.


Також жителів Німеччини дратує пристрасть росіян до алкогольних напоїв – цей пункт відзначили 56% опитаних, брутальна поведінка – 38% і пристрасть до селфи – 24%.

На друге місце у жителів Німеччини потрапили британці. Основна причина, чому німці не люблять туристів з Англії – це пристрасть до алкоголю. За цей пункт проголосувало 58%.

При чому претензії до британців у німців є не тільки щодо відвідування їх рідної країни, а також через те, що пияцтво британців стає причиною незапланованих посадок літаків.

На другому місці опинилася звичка позичати пляжні лежаки, в тому числі і на різних світових курортах.

Це опитування майже повністю співпало з опитуванням, яке було проведено кілька років тому, в якому жителі Німеччини вказали самим дратівливим чинником у туристів з Британії та Росії – нестримне пияцтво.

Опублікував: evora

"УЗ" скаржиться на сотні гниючих окупантів - Росія не хоче їх забирати

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:28

В Україні вже три місяці лежать сотні тіл загиблих на війні російських окупантів, які намагалися втілити в життя божевільні ідеї Путіна. Їхні бойові товариші кинула тіла на полі бою. Російська сторона навіть не намагається повернути їх рідним. Про це п...

"Чеченці називають м'ясом": "Мобілізований" в ОРДО розповів про плани підрозділу "звалити" з війни

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:23

"Мобілізований" мешканець окупованого Донецька, який воює проти України, поскаржився на російське керівництво. За словами військового, він збирається "валити" з позицій через відсутність зброї та захисту, передають Патріоти України. Аудіоперехоплення р...