Хіти тижня. Чому німці найбільше не люблять росіян

Третину німців дратують туристи з Росії, бо ті заважають відпочивати. Німцям не подобається також любов росіян до випивки.

Туристи з Росії / фото з відкритих джерелЖителі Німеччини найбільше не люблять російських туристів. Такі результати опитування на німецькій спеціальній онлайн-платформі ab-in-den-urlaub, передають Патріоти України.

Третину німців дратують туристи з Росії, адже виробляють дуже багато шуму.


Також жителів Німеччини дратує пристрасть росіян до алкогольних напоїв – цей пункт відзначили 56% опитаних, брутальна поведінка – 38% і пристрасть до селфи – 24%.

На друге місце у жителів Німеччини потрапили британці. Основна причина, чому німці не люблять туристів з Англії – це пристрасть до алкоголю. За цей пункт проголосувало 58%.

При чому претензії до британців у німців є не тільки щодо відвідування їх рідної країни, а також через те, що пияцтво британців стає причиною незапланованих посадок літаків.

На другому місці опинилася звичка позичати пляжні лежаки, в тому числі і на різних світових курортах.

Це опитування майже повністю співпало з опитуванням, яке було проведено кілька років тому, в якому жителі Німеччини вказали самим дратівливим чинником у туристів з Британії та Росії – нестримне пияцтво.

Опублікував: evora

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...