Хіти тижня. Далекобійники: Як українська красуня підкорює європейські дороги (відео)

Багато хто думає, що робота на магістральному тягачі - це чисто чоловіча професія. Однак на європейських дорогах - це вже давно не так.

Дівчата водять багатотонні фури. І одна з них - українська далекобійниця Олена Дровняк, передають Патріоти України з посиланням на АвтоЦентр.

Олена Дровняк вирішила поділитися враженнями від свого самого першого рейсу, в який вона вирушила одна, вночі, по німецькій автостраді А3. Маршрут був недовгим - близько 400 км, однак емоцій приніс чимало. Дівчина всю дорогу міцно стискала кермо. Тому, коли сильно захотілося пити, то дістати пляшку з кишені в двері виявилося цілою проблемою.

Це зараз Олена без проблем відкриває холодильник на ходу, чистить мандарини і їсть горішки. А тоді прибрати одну руку з керма виявилося нереально важко.

Також дівчина згадує, як зробила перший обгін на трасі. Попереду їхав автопоїзд, тягач з цистерною, швидкість десь 70 км/год, і Олена вирішила його зробити. Коли вона порівнялася з ним, то у неї виникло відчуття, що інший водій теж додав газ. Але це був просто страх високої швидкості. Далекобійник навіть їй допоміг, моргнувши фарами, щоб вона не боялася і швидше завершила маневр.
Ось так українська дівчина Олена Дровняк, яка, без сумніву, є найкрасивішою дальнобійницею в світі, підкорює дороги.

Як виглядає повернуте Україні судом Нідерландів "скіфське золото", про яке говорить весь світ

середа, 27 жовтень 2021, 5:45

Якщо б Москва не подавала б касацію, ці скарби були вже у Києві протягом трьох місяців. Однак, скоріш за все доведеться ще почекати. Знаменита колекція "Скіфське золото" через 8 років нарешті буде повернута Україні. Таке рішення 28 жовтня прийняв Апеля...

Хіти тижня. Могли постраждати десятки тисяч українців: "АТБ" запевняє, що не допустив на свої полиці небезпечну продукцію з-за кордону, про котру попереджала Держпродспоживслужба

середа, 27 жовтень 2021, 4:00

Рітейлер обіцяє, що всі ніякісні напівфабрикати будуть утилізованими. Найбільша національна мережа магазинів-дискаунтерів «АТБ» не допустила до реалізації партію небезпечної продукції румунського виробника. Невідповідна партія вилучена компанією з обіг...