Хіти тижня. Далекобійники: Як українська красуня підкорює європейські дороги (відео)

Багато хто думає, що робота на магістральному тягачі - це чисто чоловіча професія. Однак на європейських дорогах - це вже давно не так.

Дівчата водять багатотонні фури. І одна з них - українська далекобійниця Олена Дровняк, передають Патріоти України з посиланням на АвтоЦентр.

Олена Дровняк вирішила поділитися враженнями від свого самого першого рейсу, в який вона вирушила одна, вночі, по німецькій автостраді А3. Маршрут був недовгим - близько 400 км, однак емоцій приніс чимало. Дівчина всю дорогу міцно стискала кермо. Тому, коли сильно захотілося пити, то дістати пляшку з кишені в двері виявилося цілою проблемою.

Це зараз Олена без проблем відкриває холодильник на ходу, чистить мандарини і їсть горішки. А тоді прибрати одну руку з керма виявилося нереально важко.

Також дівчина згадує, як зробила перший обгін на трасі. Попереду їхав автопоїзд, тягач з цистерною, швидкість десь 70 км/год, і Олена вирішила його зробити. Коли вона порівнялася з ним, то у неї виникло відчуття, що інший водій теж додав газ. Але це був просто страх високої швидкості. Далекобійник навіть їй допоміг, моргнувши фарами, щоб вона не боялася і швидше завершила маневр.
Ось так українська дівчина Олена Дровняк, яка, без сумніву, є найкрасивішою дальнобійницею в світі, підкорює дороги.

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...