Хіти тижня. "Деб*лка, б*я!": 20-річна фітнес-модель з Росії шокувала мережу результатом пластики (фото)

Російська фітоняшка вирішила не морочитися надмірними навантаженнями в тренажернiй залі, а вдалася до послуг хірурга.

Катерина Галиченко до операцій

Фітнес-модель з Ростова-на-Дону Катерина Галиченко викликала справжній фурор в мережі своїм виглядом після пластичних операцій. Користувачі шоковані виглядом 20-річної дівчини, передають Патріоти України.

У дівчини з'явилися штучні груди, попа і губи, але все в гіпертрофованому розмірі. Така неприродна "краса" викликала відповідну реакцію користувачів інтернету.

"Найсумніше, що її хтось обожнює, кайфує з неї і породжує цим самим бажання інших баб бути такими ж, ставлячи її в приклад... Цей світ не заслужив майбутнього" - сумно відзначають користувачі.

Інші називають росіянку "велетенської тварюкою", відзначаючи, що раніше вона була дуже привабливою дівчиною.

Пропонуємо своїм читачам самим подивитися, що буває з людиною, яка не може вчасно зупинитися в своїх бажаннях.

Хіти тижня. "Пока мы обвиняли гастарбайтеров, вирус в Киев занесли самые богатые люди страны", - Портников

субота, 4 квітень 2020, 21:30

Спроба приховати своє захворювання від громадськості - відмінний доказ повного презирства до країни і її громадян. "Каждый день мы узнаем из новостей имя той или иной знаменитости, которая оказалась инфицирована короновирусом. Политики, общественные де...

В Чорнобильській зоні палають ліси

субота, 4 квітень 2020, 21:18

У лісі в Чорнобильській зоні відчуження почалася пожежа. Як повідомляють, рятувальники отримали інформацію про спалах лісу в Чорнобильській зоні відчуження поблизу села Володимирівка. Про це повідомляє прес-служба ДСНС, зазначають Патріоти України. . ...